Sorum var Mide yanmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Mide yanmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,144 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide yanmasi
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emir'inAnnesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Annişler mide yanması herkezde oluyor mu ne zaman oluyor son zamanlarda mi ortalarda mi ben ortalarda hissettim sonra birdaha hissetmedim şimdi 36 haftaligiz ama hala hissetmiyorum bu normal mi acaba çocuğum saçsız mi doğacak 😄 bilemedim
Kuzum herkeste mide yanması olucak diye bişey yok ben ilk gebeliğimde son haftalarda mide yanması çok yaşadım bunda 28 haftalığım daha bulanti kusma yanma vesaire yaşamadım

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Annişler mide yanması herkezde oluyor mu ne zaman oluyor son zamanlarda mi ortalarda mi ben ortalarda hissettim sonra birdaha hissetmedim şimdi 36 haftaligiz ama hala hissetmiyorum bu normal mi acaba çocuğum saçsız mi doğacak 😄 bilemedim
Yok yaaa onun saçla alakası yok yediklerinden ve mide hassaslığıyla alakalı durum. Benım yedklerme göre değişiyo yanma meselesi.

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Yok yaaa onun saçla alakası yok yediklerinden ve mide hassaslığıyla alakalı durum. Benım yedklerme göre değişiyo yanma
Anladim kuzum teşekkür ederim
Bu arada kızımda baya saçlı idi ben pek inanmıyorum ama midem çok yanıyordu kızın çok saçlı olucak dediler öyle de oldu masallah saçtan yüzü görünmüyor şu😁
Ya bilmiyorum acaba gerçek mi yoksa bahtıl inanç mi anlayamadım o yüzden öyle sormak istedim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ilk hamileliğimde aşırı oluyordu oğlum doğduğunda hiç saçı yoktu 2. De fazla olmadı bu 3. Ve yine aşırı mide yanmam oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar