Sorum var Mide Yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa Elanur tarafından oluşturulan Mide Yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 452 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mide Yanması
Konbuyu başlatan Nisa Elanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nisa Elanur

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar acayip midem yanıyor yediklerime de dikkat ediyorum aslında progestan başladılar düşük riskim var ondan kaynaklı olabilir mi kullanan var mı bu mide yanması beni mahvetti
Kaç haftalıksın canım progestan yapabilir fresh şeyler ye linomlu yeşil salata salatalık ılık süt iyi gelecektir

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalıksın canım progestan yapabilir fresh şeyler ye linomlu yeşil salata salatalık ılık süt iyi gelecektir
26+2 haftalik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ah ben neler çektim o mide yanmasından Hicbisey fayda etmedi Allah yardımcınz olsun inşallah ❤️🤲
Amin hepimizin inşallah 🤲🏻

Ah ben neler çektim o mide yanmasından Hicbisey fayda etmedi Allah yardımcınz olsun inşallah ❤️🤲

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
26+2 haftalik

Bu haftalarda da mide yanması olabilir canım doktorundan ilaç talep edebilirsin

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Bende gece uyuyamıyorum bile neler çekiyorum ağlıyorum artık 37 haftalık ve doğuma bir kaç günüm var
Zaten benim en çok son iki ayda oluyordu saçtan dolayı yanma oluyo bebek saçlı diye ama gerçekten de benim iki bebeğim de aşırı sacliydi🥰bende senin gibi inan çoğu gece uyanıp ağlıyordum her türlü acıya ağrıya katlandim ama mide yanması gibi kötü bı ağrı görmedim Allah yardımcın olsun inşallah canm 🥺🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar