Mide yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Songül ❤️ tarafından oluşturulan Mide yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,622 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Mide yanması
Konbuyu başlatan Songül ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Songül ❤️

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım .gerçekten çok zor.Benimde beşinci gebeliğim.erkek çocuklarımda hep bir mide yanması.En son 7 yıl oldu hatırlamıyorum nasıl geçtiğini.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynıyız desenize.Rabbim yardımcımız olsun
RABBIM yardımcımız olsun valla hepimizin de kızlarda ne bulantı kusma ne başka bişey agri sancı bile olmamıştı oglumda 5.5 aylık olana kadar çalışmıştım işten çıktıktan sonra sol tarafım doğuma kadar agrimisti bu oglusumda da başından beri gebeligin sancılı geciyo hele bazen unutup sirt üstü yatıyorum sonra kitleniyo belimin sol tarafı kalkamiyorum destek almadan saglicak la doguraydik hepimizde insallah bir avazda

Songül ❤️

Kayıtlı Üye
rank
RABBIM yardımcımız olsun valla hepimizin de kızlarda ne bulantı kusma ne başka bişey agri sancı bile olmamıştı oglumda 5.5 aylık olana kadar çalışmıştım işten çıktıktan sonra sol tarafım doğuma kadar agrimisti bu oglusumda da başından beri gebeligin sancılı geciyo hele bazen unutup sirt üstü yatıyorum sonra kitleniyo belimin sol tarafı kalkamiyorum destek almadan saglicak la doguraydik hepimizde insallah bir avazda
Amin.Annelik çok zor.Zorluk anne karnından başlıyor sonrada zaten bitmiyor.

Süt maden suyu yeşil ekşi elma bunları dene istersen
Deneyeceğim inşaAllah canım

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım .gerçekten çok zor.Benimde beşinci gebeliğim.erkek çocuklarımda hep bir mide yanması.En son 7 yıl oldu hatırlamıyorum nasıl geçtiğini.

Aynıyız desenize.Rabbim yardımcımız olsun
Evət.Sizdə kız ya erkək?
Bi soru sorayım.Nasıl olsa aynı gündəyiz.Bən bəbəy harəkətlərini oturumda bidə uzandımda hiss ediyom.Oda çok fazla olmuyu.Bəndə kız😇Siz də nasıl,harəkətlər çokmu oluyur?

Songül ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Evət.Sizdə kız ya erkək?
Bi soru sorayım.Nasıl olsa aynı gündəyiz.Bən bəbəy harəkətlərini oturumda bidə uzandımda hiss ediyom.Oda çok fazla olmuyu.Bəndə kız😇Siz də nasıl,harəkətlər çokmu oluyur?
Benim oğlum olacak inşaAllah.Bende sizin gibi ya otururken yada yatarken hissediyorum hareketlerini.Ayakta henüz hissetmedim.Hareketleri normal.Çok fazlz hareket eden bebek değil benimki.☺️

Tüm sayfalar yüklendi.