Miğde yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Miğde yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,280 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Miğde yanması
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar miğde yanması beni maffetti başta souk süt , maden suyu iyi geliyordu artık faydası yok başka neler miğde yanmasına iyi gelir ?

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar miğde yanması beni maffetti başta souk süt , maden suyu iyi geliyordu artık faydası yok başka neler miğde yanmasına iyi gelir ?
Canım ben salçalı yağlı yada soslu şeyler yiyince mahvoluyorum sarımsaklı soğanlı pişmediyse ağzıma süremiyor um valla gaviskon da artık işe yaramıyor sütte maden suyu da elma da ne yaparsam yapayım bebeğin ayakları midemde ya ondan

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Bendede aynı şikayet var bi haftada beri canm çiğ patates suyu tahin pekmezsiz olandan iyi geliyo biraz bide leblebi bi dene istersen

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm eskiden süt madensuyu yeşil elma salatalık bunlar iyi gelirdi şu an ilaç BİLe kar etmiyo o yanmadan gece sabahı ediyorum bogazıma kadar zehir gibi

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ben bunları deniyorum bakalim hangisi rahatlatacak mide yanması berbat biseymis zaten mide problemim vardi hamile kalinca cogaldi galiba

Helinn

Kayıtlı Üye
rank
Ayy çok kötü gerçekten ben sürekli yaşıyorum armut leblebi salata felsn iyi geliyor diyorlar ama tabi ciddi derece de yanıyorsa onu bilemicem benim çok kötüydü

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Ayy çok kötü gerçekten ben sürekli yaşıyorum armut leblebi salata felsn iyi geliyor diyorlar ama tabi ciddi derece de yanıyorsa onu bilemicem benim çok kötüydü
Valla sat 4ten sjnra başliyo bütün akşam geçmiyo tek çözüm iki yastıkta yatma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar