Misafirlik 🤦🏼‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Misafirlik 🤦🏼‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,279 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Misafirlik 🤦🏼‍♀️
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Mrb hanımlar misafirliğe geldiğimiz zmn kızım çok huysuzlaniyor uyumuyor emmiyor ne yapmalıyım sizce sizde durumlar nasıl 🙄
Uyku arkadaşı al canım neyi en çok seviyorsa onu ayırma yanından öyle alışkanlığı yoksa hiç değilse uyku arkadaşı alırsan işe yarayabilir Trendyol da uyku arkadaşı budi miydi bugi miydi hem ses seçeneğinde var pış pış sesi çok kullanılıyor o işini görür bence

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Mrb hanımlar misafirliğe geldiğimiz zmn kızım çok huysuzlaniyor uyumuyor emmiyor ne yapmalıyım sizce sizde durumlar nasıl 🙄
Canom ortam kalabalık oldugu zamanlar yada yatagı değiştiği zamanlar bazı bebekler sürekli aglar garipser ortamı. Benimiji cocuk öle değildi ama kızım beni cok yormustu kaynanamlara giderdik aglamaktan morarırdı bende gitmeyiverdim bi süre taki su an yasına girecek bu zamana kadar hala aglardı. Daha yeni yeni dedesine halalara babaanneye alısıyor. Ama evde hiç öle değildi teyzeler anneanne hep oynardı onlarla. Hatta hala anneannesini bırakmaz kıcında gezer kadının 🤣

Canom ortam kalabalık oldugu zamanlar yada yatagı değiştiği zamanlar bazı bebekler sürekli aglar garipser ortamı. Benimiji cocuk öle değildi ama kızım beni cok yormustu kaynanamlara giderdik aglamaktan morarırdı bende gitmeyiverdim bi süre taki su an yasına girecek bu zamana kadar hala aglardı. Daha yeni yeni dedesine halalara babaanneye alısıyor. Ama evde hiç öle değildi teyzeler anneanne hep oynardı onlarla. Hatta hala anneannesini bırakmaz kıcında gezer kadının 🤣
Ayn cnm kızım evde çok şükür iyi ama bir yere gidince hiç beni oturtmuyor çok bağırıyor durmuyor emmiyor herhalde biz evden çıkmamamiz gerek🤣🤣🤣

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Girme misafirliqe canım bebeqinden kıymetli deil.. şahsen ben dün dawetliyidim bebeqim uyudu hazırlanmadan dk başı arıyorlar uyandır die dedim walla kusura bakmayın qece derdini ben çekiyorum uyandırmak uyusun ne zaman uyanırsa qelirim.. o yüzden qeç qittim..

Girme misafirliqe canım bebeqinden kıymetli deil.. şahsen ben dün dawetliyidim bebeqim uyudu hazırlanmadan dk başı arıyorlar uyandır die dedim walla kusura bakmayın qece derdini ben çekiyorum uyandırmak uyusun ne zaman uyanırsa qelirim.. o yüzden qeç qittim..
İşte eşin dinlemiyorsa ne yapacaksın canm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim benim ablamin kizida oyle idi daha sora kizinin pataniyesi var onu koklmadan yatmaz gitigi yere onuda goturdu bebeyi kuzu gibu duruyor gitigi yerde
Zıpzıp var onunla gitmek istiyor oda çok kaba ne yapacağımı şaşırdım 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar