Mochi göğüs pompası alıp kullanan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpekkk tarafından oluşturulan Mochi göğüs pompası alıp kullanan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,060 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mochi göğüs pompası alıp kullanan varmı
Konbuyu başlatan İpekkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

İpekkk

Kayıtlı Üye
rank
Hastane çantası için mochi göğüs pompası almayı düşünüyorum alıp kullanan varmı nsıl acaba instagramda baya övmüşlerde

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende almayı düşünüyorum her yerde olumlu yorumlar yapılmış bide elektrikli olanlar var tecrübesi olanlar hangisini önerir ❓

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Ebeler elektrikli pompa diyor ama ben manuel tercih ettim, sütüm fazla oluyordu ben onun için kullandım pompayı, hamd olsun emmede sütte sıkıntı yaşamadım. Sizlerde doğum olmadan almayın elektirikli pompa felan o kadar masrafa gerek yok ilk aylarda kullanılıyor o da gerek olursa sonra zaten kullanmayacaksiniz. Duruma göre elektirkli ya da manuele karar verirsiniz zaten hemen tedarik edebileceğiniz şeyler. Mochinin pompası kullanışlı bir şeye benziyor bende düşündüm ama fiyatı yüzünden vazgeçtim evde hali hazırda pompam var gerek olursa yine onu kullanırım artık. Siz tercih edebilirsiniz fiyat konusunda tereddüt yasamadiysaniz gayet kullanışlı çünkü.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ebeler elektrikli pompa diyor ama ben manuel tercih ettim, sütüm fazla oluyordu ben onun için kullandım pompayı, hamd olsun emmede sütte sıkıntı yaşamadım. Sizlerde doğum olmadan almayın elektirkli pompa felan o kadar masrafa gerek yok ilk aylarda kullanılıyor o da gerek olursa sonra zaten kullanmayacaksiniz. Duruma göre elektirkli ya da manuele karar verirsiniz zaten hemen tedarik edebileceğiniz şeyler. Mochi bin pompası kullanışlı bir şeye benziyor bende düşündüm ama fiyatı yüzünden baz geçtim evde hali hazırda pompam var gerek olursa yine onu kullanırım artık.
Tşk ederim 😉

Tüm sayfalar yüklendi.