Moralim bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ... tarafından oluşturulan Moralim bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,139 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim bozuk
Konbuyu başlatan ...
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

...

Moderator
Mod
rank
Hayırlı akşamlar güzel anneler.Bugün kontrolüm vardı.Doktorum suyumun fazla olduğunu ve erken doğum riski olduğunu söyledi.kafam allak bullak.Canımsıkkın.Dualarınızı bekliyorum.😞😞

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı akşamlar güzel anneler.Bugün kontrolüm vardı.Doktorum suyumun fazla olduğunu ve erken doğum riski olduğunu söyledi.kafam allak bullak.Canımsıkkın.Dualarınızı bekliyorum.😞😞
Allah'ım sağlıkla kucağına versin canım oğlumda banada suyunda sızıntı var demişti 34 haftalık Ken 36 haftada da doğum yaptım oğlum hayatta şuanda 5 yaşında ikinciye hamileyim şimdi içini ferah tut inşallah sorunsuz geçer bu süreç kavuşursun sağlıkla bebeğine kaç haftalık gebesiniz şuan

Bahoo

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım sağlıkla kucağına versin canım oğlumda banada suyunda sızıntı var demişti 34 haftalık Ken 36 haftada da doğum yaptım oğlum hayatta şuanda 5 yaşında ikinciye hamileyim şimdi içini ferah tut inşallah sorunsuz geçer bu süreç kavuşursun sağlıkla bebeğine kaç haftalık gebesiniz şuan
Aminn cnm insallah sende ayni sekilde.. ben 30+4 haftaligim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Slm canim.bende ayni sekildeyim.. suyum cooook fazla... ve bebegimin ayaginda sorun da var 😔 rabbim dermansiz dert vermesin
Amin inşallah sağlık la alırsınız kucağınıza anne karnındayken banada bir sürü hastalık saymisti doktorum dogdugunda hepsi bir kaç aya geçti sizinde geçer inşallah 🙏

...

Moderator
Mod
rank
Slm canim.bende ayni sekildeyim.. suyum cooook fazla... ve bebegimin ayaginda sorun da var 😔 rabbim dermansiz dert vermesin
Amin canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım.33+3 haftalığız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canını sıkma şekerli şeyler yeme uzak dur ins. Düzelir bu durum düzenleyecek birşey değil
İnşaAllah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar