Sorum var Moralim bozuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur25 tarafından oluşturulan Moralim bozuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 716 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Moralim bozuk
Konbuyu başlatan Nur25
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur25

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Benim cocugumun doktoru gunluk 20 gram ile 50 gram almasi gerekiyor demisti. 600 gram almasi demek gunluk minimum almasi gerekeni almis demektir. Bunun altina dusmesin yeter

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
2 900 1aylıkken 1kilo almisti ikinci ayinda 600 gram almiş sadece doktor 3aylıkken kontrol edcez 800 e kadar alırsa iyi olurdu ama riskli deyil dedi
Doktor problam görmemiş canım sende moralini bozma sütün etkilenmesin vol bol emzir sende beslenmene dikkat et özellikle hergün bir bardak sulandırılmış pekmez iç hem sütü tatlandırıyor hemde bebeğine faydası olur kilo da alır canım benim üzülme lütfen

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
2aylik kizim bir ayda sâdece 600 gram almiş anne sütü emiyor tek kendimi sorumsuz hissediyorum kilosunu nasil arttirabilirim nolur yardim edin,😪😪🥺🙏
Bol bol emzir kuzum canini skma sutun etkilemesin benik kizimda cok zayif doğdu doktora bana toparlanmasi icin gunde 1 defa mama verebilirsin demisti suan 4 aylik gunde 1 defa mama veriyorum ve toplandı takviye olarak günde 1 defa verebilirsin sende gene doktoruna danis ama bu durumu uygun görüyormu bi sor sen genede

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Doktor problam görmemiş canım sende moralini bozma sütün etkilenmesin vol bol emzir sende beslenmene dikkat et özellikle hergün bir bardak sulandırılmış pekmez iç hem sütü tatlandırıyor hemde bebeğine faydası olur kilo da alır canım benim üzülme lütfen
Sağol canım allah razi olsun kuzum,🙏bol bol emzirmeye özen gostercem 😍

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Benim cocugumun doktoru gunluk 20 gram ile 50 gram almasi gerekiyor demisti. 600 gram almasi demek gunluk minimum almasi gerekeni almis demektir. Bunun altina dusmesin yeter
,,aynen öyle olmuş canim innşallah üstün olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim belki ane sutun yetmiyor neden mama vermiyorsin
Anne sütüm yetiyor bazen gece 12de uyuyor sabah 6 ya kadar uyanmiyor bende uyukusunu bolmiyim diye uyandirmiyorum ama aç olursa uyanir deyilmi kendisi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim belki ane sutun yetmiyor neden mama vermiyorsin
Anne sütüm yetiyor bazen gece 12de uyuyor sabah 6 ya kadar uyanmiyor bende uyukusunu bolmiyim diye uyandirmiyorum ama aç olursa uyanir deyilmi kendisi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar