Gebelikte ishal?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Damla tarafından oluşturulan Gebelikte ishal? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,310 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gebelikte ishal?
Konbuyu başlatan Damla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedagül

Damla

Kayıtlı Üye
rank

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bgn gttm sormayı unuttum ya sorun yoktu başka
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok ağrı canım tuvalette koşarken çok az oluo okdar
Gyno Ferro sanol ya da onun dengi ilaçlar kullanıyoruz hamilelik boyunca, bazı yedigimiz yiyeceklerle birleşince ister istemez yan etki yapıyor. Süt ve süt ürünleri de demir ilaçları ile aynı gün ya da yakın saatlerde alındığında ishal yapabiliyordu sanırım. Belki sizde de böyle bir durum olmuştur. Gaytanin rengi de koyu diyorsunuz muhtemelen demir ve calsiyum yoğun tuketiminden barsaklar hızlı çalışmaya başladı.

Damla

Kayıtlı Üye
rank
Gyno Ferro sanol ya da onun dengi ilaçlar kullanıyoruz hamilelik boyunca, bazı yedigimiz yiyeceklerle birleşince ister istemez yan etki yapıyor. Süt ve süt ürünleri de demir ilaçları ile aynı gün ya da yakın saatlerde alındığında ishal yapabiliyordu sanırım. Belki sizde de böyle bir durum olmuştur. Gaytanin rengi de koyu diyorsunuz muhtemelen demir ve calsiyum yoğun tuketiminden barsaklar hızlı çalışmaya başladı.
Evet bunları biliyorum canım Demir ilacı kullanmayrm sadce decavit ve tansyon ilacım bayadr kullanyrm onuda başka ilaç yok bunlar dsnda :( bnde meyveden şüphe Edyrm sadce sıkıntı glyo şuan resmen hafif bulantı da var çok hafif

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bgn Dr gittim ama sormayı unuttum bebeğim iyidi şükür sorun yoktu ama kaç gündür karın gururlutusu ve ishal var afedersiniz çok çok kusura bakmayın ama koyu renkli bilen var mı çaresi olan yada geçsin istyrm artk:((
Canım kaç haftalık bebeğin? İlaçlar yüzünden koyu renk olması normal yani endişe etme onun için, ishal de ilaçlar yüzünden olmuş olabilirsin ama vücutta su kaybı yapıyor kötüysen o sıkıntı olabilir bol bol su iç dengele en azından vücudun susuz kalmasın. Yiyebilirsen bir çay kaşığı kuru türk kahvesi ye keser hemen geçmiş olsun

Sedagül

Kayıtlı Üye
rank
Canım kayısı ıshal yapıyo. Kayısı kabızlıgı onlıuo bagırsakları calıstırıyo. Hamıle olunca bu daha fazla etkı eder. Ben dogum yaptım kabız olmamak ıcın kayısıylı meyve suyu ıcıyorum ve ıshal sekılde cıkıyorum. Kayısıyı bırak etkısını goreceksın

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Bgn Dr gittim ama sormayı unuttum bebeğim iyidi şükür sorun yoktu ama kaç gündür karın gururlutusu ve ishal var afedersiniz çok çok kusura bakmayın ama koyu renkli bilen var mı çaresi olan yada geçsin istyrm artk:((
Kullandığın ilaclardan dolayı koyu renk olabilir ishal olan kayısı yediğin icindir bende de oluyo çok meyve yiyince

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar