Mrb kizlar eşim covid oldu çok acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Amine zehra tarafından oluşturulan Mrb kizlar eşim covid oldu çok acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 622 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mrb kizlar eşim covid oldu çok acil
Konbuyu başlatan Amine zehra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Amine zehra

Kayıtlı Üye
rank
Eşim 6 gün önce korona oldu . Bn 2 günü hmn test yaptım negatif çıktı. Hmn kaynanam gile gittim orda kalıyorum. Aranızda eşi kovitli olup kaç gün sonra çıktı . Yani bn negatif im pozitif olma durumum var mı . 17 haftalık gebeyim çok korkuyorum testim negatif olduğu halde

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Eşim 6 gün önce korona oldu . Bn 2 günü hmn test yaptım negatif çıktı. Hmn kaynanam gile gittim orda kalıyorum. Aranızda eşi kovitli olup kaç gün sonra çıktı . Yani bn negatif im pozitif olma durumum var mı . 17 haftalık gebeyim çok korkuyorum testim negatif olduğu halde
Geçmiş olsun canım benim eşimde geçirdi aynı evin içinde olduğumuz halde bana da çocuklara da bulaşmadan atlattık şükür. Çok dikkat ettim ama, negatif çıktıysa iyi en azından 1 hafta kuluçka süresi var diye biliyorum o sırada belirtilerde başlıyor zaten belirtin olursa tekrar test yaptır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar