Mustela pişik kremi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Tuğba Yazar tarafından oluşturulan Mustela pişik kremi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 660 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Mustela pişik kremi
Konbuyu başlatan Tuğba Yazar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Tuğba Yazar

Kayıtlı Üye
rank
FikriMühim platformu aracılığı ile benim ve çevremde tanıdıklarımın mustela pişik kremini deneme şansı oldu. Daha önce bilindik farklı bir marka kullanıyordum. Bunun yapısı katı değil kolay sürülüyor ve hızlı emildiğini gözlemledim. İçeriğinin %98 inin doğal olduğunu belirtmişler. Cildi rahatlattı. Pişik oluşumu önledi. Mustela nın hep pahalı bir marka olduğunu düşünüyordum. Bu ürünü denedikten sonra araştırma fırsatım oldu fiyatının uygun olduğunu anladım.

Nuraynaz

Kayıtlı Üye
rank
Bende fikri mühim vesile ile tekrar deneme şansım oldu malum bez kullanımda hele de sıcak havalarda çok sık pişik oluyorlar ilk kullanimdan itibaren bebeğimde rahatlama oldu çünkü pişik cok aciverici mustela pişik kreminin içeriğin tamamen doğal olması gönül rahatlığıyla kullanıyorum arkadaşlarımla paylaştım onlarda aynı memnuniyeti söylemesiyle büyük mutluluk yaşadım çünkü mutlu bebek mutlu annedir mutlu bebek için pisiksiz olması bunun en iyi adresi mustela pişik kremi gerçekten çok teşekkür ederim sizede tavsiyem sizde deneyin👏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
FikriMühim platformu aracılığı ile benim ve çevremde tanıdıklarımın mustela pişik kremini deneme şansı oldu. Daha önce bilindik farklı bir marka kullanıyordum. Bunun yapısı katı değil kolay sürülüyor ve hızlı emildiğini gözlemledim. İçeriğinin %98 inin doğal olduğunu belirtmişler. Cildi rahatlattı. Pişik oluşumu önledi. Mustela nın hep pahalı bir marka olduğunu düşünüyordum. Bu ürünü denedikten sonra araştırma fırsatım oldu fiyatının uygun olduğunu anladım.
Ben Bepanthol kullandım gayet iyiydi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar