Mutsuzzzzzummm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Buse ben tarafından oluşturulan Mutsuzzzzzummm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 567 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Mutsuzzzzzummm
Konbuyu başlatan Buse ben
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar görümcem eşinin ailesi tarafından bir yere çağarılmıyor diye boşanmalarına sebep olmuştu . Aynı olay venim başıma geldi 4 gün önce eşimi çağarmışlar beni çağarmadılar bende eşime ablan bu yüzden ayrıldı neden aynısını bize yaşatıyolar diye bağarmaya başladım . Beni ailemin evine getirip bıraktı 2 gün kaldım bizimkilere söylemedim bişey . 2 gün sonrada kendi ayaklarımla eve geldim ama onhnla beraber yatmıyorum başka odada yatıyorum 7 aylıkta hamileyim ne yapıp nasıl düşünceğimi şaşırdım 😔
Nasil oldun kuzum sorunu cozebildiniz mi esinle

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Eşle ilgili konular cok hassas oluyor maalesef. Hem dik durmayi becerip hem de alttan alir tarzda konusmak gerekiyor. Eşle olan tartismalar da hicbirseye benzemiyor. Allah kolaylık versin, inşallah biran evvel sorununuzu cozersiniz 🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar görümcem eşinin ailesi tarafından bir yere çağarılmıyor diye boşanmalarına sebep olmuştu . Aynı olay venim başıma geldi 4 gün önce eşimi çağarmışlar beni çağarmadılar bende eşime ablan bu yüzden ayrıldı neden aynısını bize yaşatıyolar diye bağarmaya başladım . Beni ailemin evine getirip bıraktı 2 gün kaldım bizimkilere söylemedim bişey . 2 gün sonrada kendi ayaklarımla eve geldim ama onhnla beraber yatmıyorum başka odada yatıyorum 7 aylıkta hamileyim ne yapıp nasıl düşünceğimi şaşırdım 😔
Nasıl oldun kuzum

Buse ben

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Şuanda normale döndük ama o günle alakalı hiç birşey konuşmadık .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuanda normale döndük ama o günle alakalı hiç birşey konuşmadık .
Rabbim yuvanıza huzur mutluluk versin inşallah🤲🏻🌼

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar