Sorum var Müzik duyunca bebek hareketleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulker tarafından oluşturulan Müzik duyunca bebek hareketleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 187 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Müzik duyunca bebek hareketleri
Konbuyu başlatan Ulker
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Ulker

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar, 22 haftalık gebeyim. Müzik falan açınca bebeğimde ani hareketlenme oluyor. Çok garip bişey yaa😇 müziğe tepki veriyor sanki. Sürekli vuruyor. Dr. Kağan Kocatepe bebeğin ani sesten korktuğunu söylüyor o yüzden hareketleniyor diyor. Sizde nasıldı? Bebekleriniz bu haftada hareketli miydi?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar, 22 haftalık gebeyim. Müzik falan açınca bebeğimde ani hareketlenme oluyor. Çok garip bişey yaa😇 müziğe tepki veriyor sanki. Sürekli vuruyor. Dr. Kağan Kocatepe bebeğin ani sesten korktuğunu söylüyor o yüzden hareketleniyor diyor. Sizde nasıldı? Bebekleriniz bu haftada hareketli miydi?
Evet canım benim oğlumda öyleydi o zamanlar hatta göbeğime ileri zamnalarda karanlık bir ortamda telefonun flasini açınca lraya doğru haraket ediyordu 😂😂

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
bende hamileyken bebeyme
hep
muzik dinletedim
tekemeler atardi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende kızımda hem ilahi açmıştım ve yusuf ve meryem süresi gun boyu düzgün harektlerini duymadigimda onlara dinlletigim an içerde bir futbol takımı kurmascasinaydi🙈🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar