Sorum var Napiyorsunuz kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Napiyorsunuz kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 564 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Napiyorsunuz kızlar
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım amin. Dile getirmek istemiyorum ama çok zoruma gitti inan. Eltim her iki çocuğunda da doğum yaptığında üç gün boyunca gittim evini süpürdüm, öğleden yemek yaptım akşama da yetecek kadar, yardımcı oldum ama boş. Aramız bozulmasın sesimiz çıkmasın yeter kendime yetiyorum çok şükür.
Ah ahhh insan zaten yardım eder birinin yardıma ihtiyacı olunca ama kendi yardıma. İhtiyacı olsun ortada kimse olmaz bosver takma bitanem haklısın ne diyim

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Ah ahhh insan zaten yardım eder birinin yardıma ihtiyacı olunca ama kendi yardıma. İhtiyacı olsun ortada kimse olmaz bosver takma bitanem haklısın ne diyim
ilk doğumumda annem 10 gece yanimda kaldı, kimseye ihtiyacım yoktu, bu doğumumda annemde ameliyatlı onun bakıma ihtiyacı var o yüzden yok yanımda. Bosverdim zaten canım dile döksem eşimi üzmekten başka bişeye yaramaz.

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
ilk doğumumda annem 10 gece yanimda kaldı, kimseye ihtiyacım yoktu, bu doğumumda annemde ameliyatlı onun bakıma ihtiyacı var o yüzden yok yanımda. Bosverdim zaten canım dile döksem eşimi üzmekten başka bişeye yaramaz.
Aynen canı. Sen mutluluğuna bak eşine bak çocuğuna bak bosver salla çok kafaya takınca olan sana olur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canı. Sen mutluluğuna bak eşine bak çocuğuna bak bosver salla çok kafaya takınca olan sana olur
Bu arada annene geçmiş olsun canım iyimi şuan ellerinden öperim

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank

Annem de tekrar hastaneye yatışı yapıldı bugün fizik tedavi için. Henüz oturamiyor ameliyattan sonra

Teşekkür ederim canım 🙏

Vay ne zaman doğum günüsü şimdiden hayırlı yaşları olsun insalalh canım benimde eşimin doğum günü var bir kaç gün sonra

Ben yemekten kurtuldum haha kayinvalidem yemek yapma ben getirecek dedi sagolsun
30 Aralık kuzum 😃💕

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Kaldı canım benimki öyle Allah razı olsun anne gibidir

Çok şükür iyim canım bebekde iyi baya toparlandık sukur sende ne var ne yok ❤️😘oh öp yerime kuzumu
Valla ne yapayım cnm annem hamile son zamanlarında onun yanına gidip geliyorum o yüzden girmeye pek fırsatım yok.operim teyzesi opmezmiyim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar