Sorum var Nasılsınız canlarım şükür biraz toparlandım kendimi daha iyi hissediyorum napiyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Nasılsınız canlarım şükür biraz toparlandım kendimi daha iyi hissediyorum napiyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 499 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasılsınız canlarım şükür biraz toparlandım kendimi daha iyi hissediyorum napiyorsunuz
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
O kdr post açtım herkeze cevap verememiş olabilirim inanın hiç iyi değildim şuan daha iyim yeni toparlandım kusura bakmayın bilmiyerek cevap vermemezlik yapmadım napiyorsunuz keyifler nasil hal hatır sorim bi dedim
birsey degil canim sen iyi olda bende iyim sukur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
O kdr post açtım herkeze cevap verememiş olabilirim inanın hiç iyi değildim şuan daha iyim yeni toparlandım kusura bakmayın bilmiyerek cevap vermemezlik yapmadım napiyorsunuz keyifler nasil hal hatır sorim bi dedim
Çok şükür kuzum nasıl daha iyimisin

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğum yapali 2 hafta oldu kanamam azaldı. Baya normal mi
Normal bence canım benim de öyle oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi olmana sevindim canım bebeğin nasıl 🥰 benimki aşırı gazlı çok uykusuzum😴😴

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar