Nasılsıniz güzel anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fadimana tarafından oluşturulan Nasılsıniz güzel anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 954 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nasılsıniz güzel anneler
Konbuyu başlatan Fadimana
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Şükür biz iyiyiz kızım 12 günlük oldu bile emziriyorum çok şükür ilk başta almadı şırınga ile besledim sonra sonra alıştı şükür ❤️❤️💐💐💐 bide anne sütü ne artırır bilemedim 💟💟💟

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Şükür biz iyiyiz kızım 12 günlük oldu bile emziriyorum çok şükür ilk başta almadı şırınga ile besledim sonra sonra alıştı şükür ❤️❤️💐💐💐 bide anne sütü ne artırır bilemedim 💟💟💟
🤗🤗🍼💓Ne güzrl kuzum ya kokla yerime valla cnm ben dogum yaptığım gibi sütlaç ve bulgur pilavı kutu sogan 7 24 yerim ve sütüm taşar başka birşey yemem

...

Moderator
Mod
rank
Şükür biz iyiyiz kızım 12 günlük oldu bile emziriyorum çok şükür ilk başta almadı şırınga ile besledim sonra sonra alıştı şükür ❤️❤️💐💐💐 bide anne sütü ne artırır bilemedim

Şükür iyiz canım.Rabbim minik bebeğini sağlıklı hayırlı etsin.Ben hep kayısı komposto içerim doğumdan sonra .tavuk çorbası ıspanak ve bol su.Faydasını hep gördüm.🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şükür iyiz canım.Rabbim minik bebeğini sağlıklı hayırlı etsin.Ben hep kayısı komposto içerim doğumdan sonra .tavuk çorbası ıspanak ve bol su.Faydasını hep gördüm.🤗
Bide aklıma geldi.elinden geldiğince dinlen ve uyu bunlarında çok faydası var süte.

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
🤗🤗🍼💓Ne güzrl kuzum ya kokla yerime valla cnm ben dogum yaptığım gibi sütlaç ve bulgur pilavı kutu sogan 7 24 yerim ve sütüm taşar başka birşey yemem
Koklarım 😍😍😍Soğan sütün tadını değiştiriyor diye yemiyordum bende valla yiyim bari

Maşallah kuzuma 😍 hala gün sayıyoruz biz 🤭😅
😍😍 Dayan inşallah az kaldı prenses hanıma ❤️

😍😍 Dayan inşallah az kaldı prenses hanıma

Bide aklıma geldi.elinden geldiğince dinlen ve uyu bunlarında çok faydası var süte.
Tamam teşekkür ederim inşallah yaparım elimden geldiği kadar saolun kızlar güzel anneler 😍💟❤️❤️
❤️

😍😍 Dayan inşallah az kaldı prenses hanıma
Daha doğum yapmadım ama sıvı geliyor bulgir yediğim zaman kendi kendine akıyor
Hmm bende yapıyım kendime ara ara

Tamam teşekkür ederim inşallah yaparım elimden geldiği kadar saolun kızlar güzel anneler 😍💟❤️❤️
❤️

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Humana still tea sıcak suya karıştırıp çay gibi içiyorsun canım tadida güzel üç güne sütun bollasir ilk gebeligimde erken doğum yaptım sezeryanla sütüm gelmiyor du doktor bunu önerdi üç günde bol bol gelmeye başladı bu dogumumdada Alican iciciem ben çok memnun kaldım sende kalırsın umarım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar