Nasılsınız Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Nasılsınız Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,669 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Nasılsınız Kızlar
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhabalar nasılsınız ya valla doğurduk buraya uğramaz oldum iyi mi 🥰 nasılsınız neler yapıyorsunuz kimler doğurdu kimler hala karnında taşıyor 😊😊
Benim doğum yapali nerdeyse bir sene olacak canım çok şükür iyiyiz🥰 sen nasılsın yavrun nasıl uzun zamandır seni göremiyorum

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
İyiyim çok şükür kuzum 30+6 olduk sen nasılsın nasıl gidiyor ? Sağlığın sıhhatin nasıl ?
Ooo maşallah kuzum ya az kalmış valla bizde iyiyiz çok şükür 4 aylık biz büyüyoruz işte 🥰 darısı başına inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim doğum yapali nerdeyse bir sene olacak canım çok şükür iyiyiz🥰 sen nasılsın yavrun nasıl uzun zamandır seni göremiyorum
Ben doğum yaptım hemen kaçtım burdan valla nankör çıktım biraz 😊 çok şükür iyiyiz valla 4 aylık olduk bizde 🥰

Allah sana bağışlasın inşallah yavrunu😊🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ooo maşallah kuzum ya az kalmış valla bizde iyiyiz çok şükür 4 aylık biz büyüyoruz işte 🥰 darısı başına inşallah

Ben doğum yaptım hemen kaçtım burdan valla nankör çıktım biraz 😊 çok şükür iyiyiz valla 4 aylık olduk bizde 🥰

Amin inşallah kuzum Allah razı olsun. Az kaldı az kaldı ama birde bana sor günler geçmek bilmiyor resmen 😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Maşallah canim Allah bağışlasın büyümüş seninki de bende gebelik boyunca uygulamayı kullandım ama foruma üye değildim doğumdan 3 ay sonra geldim buraya

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canim Allah bağışlasın büyümüş seninki de bende gebelik boyunca uygulamayı kullandım ama foruma üye değildim doğumdan 3 ay sonra geldim buraya
Amin kuzum cümlemizin inşallah ben ilk düşük yaptığımdan beri kullanıyorum iyi bir yer valla sağ olsun çok kez yardımcı oldular bana seviyorum burayı özlemiştim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar