Ne olur akıl verin napayim ben

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aybüke001 tarafından oluşturulan Ne olur akıl verin napayim ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,383 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne olur akıl verin napayim ben
Konbuyu başlatan Aybüke001
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz

Aybüke001

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum baslik uyumlu dgl ama careszlikten yaziorum bu başlığa. Umarim daha cabuk yorumlanir tavsanim kapilar kapali olmasina ragmen 2.kattan kayboldu girebilcegi biryerde yoktu pencere açıktı sicak oldugu icin. Kendisi yavruydu koltuktan atlayamiyordu 3 ay önce aldigimda. Yeni yeni canlanmisti ve çok ürkekti sizce nereye gidebilir ölmüş bile olsa ölüsünü görseydim yine icim rahat ederdi ama böle biyerde mi sıkıştı pencereden mi düştü bilmemek çok canimi yakıyor evi bugun taşıdık boşalmasina rağmen ortalikta görünmüyor sizce buharlanip uçmadigina göre ne olmuş olabilir

Mermaid

Kayıtlı Üye
rank
Açık olan camlardan aşağıya baktınmı,hemen kötü düşünme belki kaçmıştır.insallah bulursun.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum baslik uyumlu dgl ama careszlikten yaziorum bu başlığa. Umarim daha cabuk yorumlanir tavsanim kapilar kapali olmasina ragmen 2.kattan kayboldu girebilcegi biryerde yoktu pencere açıktı sicak oldugu icin. Kendisi yavruydu koltuktan atlayamiyordu 3 ay önce aldigimda. Yeni yeni canlanmisti ve çok ürkekti sizce nereye gidebilir ölmüş bile olsa ölüsünü görseydim yine icim rahat ederdi ama böle biyerde mi sıkıştı pencereden mi düştü bilmemek çok canimi yakıyor evi bugun taşıdık boşalmasina rağmen ortalikta görünmüyor sizce buharlanip uçmadigina göre ne olmuş olabilir
Pencere açıkmış oradan kaçmıştır belki canım kaçıncı kat ev

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Tavşanlar duvarı delip içine girebiliyor fare gibi bence o gıtmıştır duvarı delip cıkmıstır bir yerden

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Hayır öyle büyük deil ki duvari delsin çıksın salatalığı zar zor yiyordu hem duvar delik olsa görürdüm öle bseyde yok
Yatak odası dolap arkası ve özellikle beyaz eşyaları dikkatlice cekip bakın benimde tavşan beslediğim dönem fırının arkasından çıkmıştı benimki ama çok dikkat edin ezilmesin

Aybüke001

Kayıtlı Üye
rank
Açık olan camlardan aşağıya baktınmı,hemen kötü düşünme belki kaçmıştır.insallah bulursun.
Baktim yok
Yatak odası dolap arkası ve özellikle beyaz eşyaları dikkatlice cekip bakın benimde tavşan beslediğim dönem fırının arkasından çıkmıştı benimki ama çok dikkat edin ezilmesin
Evi taşıdık canım firinin arkasndada yok tuvalet deliğine kaçmis olablr mi bi orasi geliyo aklıma

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim kanepelerin falan altina baktinmi yoksada camdan kacmistir koltuktan atlayamiyor diyorsun ama bianda cam kenarindayken dusmus olabilir ins bulursun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar