Ne yapmalıyım?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Queen_ayda tarafından oluşturulan Ne yapmalıyım? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,578 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne yapmalıyım?
Konbuyu başlatan Queen_ayda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serbet

Queen_ayda

Kayıtlı Üye
rank
1 buçuk yıldır evliyim eşimle çocuk istiyoruz hiçbir sorun olmamasına rağmen çocuğumuz olmuyor Hamile kalmak için yapılabilecek bildiğiniz yöntemleri yazar mısınız?😊

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Aslında pek yöntemlik bi şey değildir canım ya Allah ne zaman dilerse o zaman verir belki vakti vardır daha. Siz üzerine düşünmemeye çalışın kafanız rahat olsun olur inşallah

İklim

Kayıtlı Üye
rank
1 buçuk yıldır evliyim eşimle çocuk istiyoruz hiçbir sorun olmamasına rağmen çocuğumuz olmuyor Hamile kalmak için yapılabilecek bildiğiniz yöntemleri yazar mısınız?😊
Bndede olmuştu 1.5,sene sonra kendiliğinden oldu bnde korkmaya başlamıştım niye olmuyor diye hatta Dr gitmeyi düşünüyordum bir baktım hamileyim 🤗🤗 zamana bırak kendini kasma stres yapma kendini sıcak tut adet dönemlerinde ve adet sonrası gün aşırı ilişkiye gir olur inşallah 😌😌

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Vakitsiz gül bile açmazmış cnm vakti saati gelince size süpriz yapar zaten ben 12 sene aradan sonra hamile kalmam çok zorken hamile kaldım ve son ayıma geldim ,Rabbim ol derse olur🙏

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yöntem bilmşyorum ama 1 yıla kadar olmaması normalmiş bir yılı geçerse doktorlar gelin diyorlar bir kaç test yapılıyormuş sanırım bir görünmekte fayda var canım 😊

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlama gününü uygulamadan takip edip iki gun öncesinden başlayın derim.
Ovulasyon kitleri de dogru vakti belirlemede başarılı, deneyebilirsiniz.

Queen_ayda

Kayıtlı Üye
rank
Yumurtlama gününü uygulamadan takip edip iki gun öncesinden başlayın derim.
Ovulasyon kitleri de dogru vakti belirlemede başarılı, deneyebilirsiniz.
Yumurtlamanın olacağı hafta 2 günde bir ilişkiye giriyorum uzun zamandır denediğim bir yöntem bu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vakti gelince rabbim en hayırlısını nasip etsin inşallah gülüm 🥰❤️
İnşallah🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar