Ne zaman dönmeye başlıyor bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeni anne tarafından oluşturulan Ne zaman dönmeye başlıyor bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,688 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ne zaman dönmeye başlıyor bebek
Konbuyu başlatan Yeni anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeni anne

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
27 haftalıkken gitmiştim acilin doktoru bebek ters makat geliş dedi ondan sonra daha gitmedim dönermi acaba bebeğim bilgisi olan varmı kızlar
Daha zamanı var döner inşaAllah hakkında hep hayırlısını dile benim çok erken dönmüştü hatta doktorum hep annesi gibi çok sabırsız bu falan diye takılıyordu sonuç suyum bitmiş haberim yok sezeryan oldum 🙈😅😅

Yeni anne

Kayıtlı Üye
rank
Daha zamanı var döner inşaAllah hakkında hep hayırlısını dile benim çok erken dönmüştü hatta doktorum hep annesi gibi çok sabırsız bu falan diye takılıyordu sonuç suyum bitmiş haberim yok sezeryan oldum 🙈😅😅
Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin bize 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 40 haftalik oldu hala donmedigi icin alamiyolar doguma cunku hissediyorumm donmedigini
Rabbim yardım etsin inşallah döner bebişin

Benim 40 haftalik oldu hala donmedigi icin alamiyolar doguma cunku hissediyorumm donmedigini

Benımkı 34 te ablamınki 39 da döndü
Hissettiniz mi döndüğünü acaba siz

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin bize 😊

Hissettiniz mi döndüğünü acaba siz
Tam hissettim diyemem , genelde cok hareketliydi cunku

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
27 haftalıkken gitmiştim acilin doktoru bebek ters makat geliş dedi ondan sonra daha gitmedim dönermi acaba bebeğim bilgisi olan varmı kızlar
Bende 24 haftadayım bebek hemen hemen gergin dönüyor galiba hissediyorum daha erken

Melek80

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 30 da dönmüştü doktorum o ladar önemli değil daha çok döner dedi dönemzse elleriyle bile döndürüyolar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar