neden eş tarafindan hep sorunla karşılaşıyoruz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde beti tarafından oluşturulan neden eş tarafindan hep sorunla karşılaşıyoruz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,723 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı neden eş tarafindan hep sorunla karşılaşıyoruz
Konbuyu başlatan beti
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

beti

Kayıtlı Üye
rank
kızlar bende 5 aylık hamileyim ve sorunlarim var karmaşa içerisinde aklımın yetmediqi durumlar var tıkandım bir küçük qrup olusturup dertleşmek istermisiniz belki çare olmaz ama bi nebzede olsa içimiz rahatlar

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Ai
Çünkü erkekler marstan kadınlar venüsten 🙃
Aslında hepimiz de aynı gezegendeniz (dünya )olay şu erkekler basit düşünüyor kadınlar dolaylı bu yüzden çatışıyor ve üzülen yıpranan taraf biz oluyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

aslında ailesi ve yanlis anlasilmalar sorunlar fazla karmaşık yardima ihtiyacım var konusmaya cok ihtiyacım var...
Canım dök içini kendine de bebeğine de yüklnme yazık o da senin enerjini hissediyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
kızlar bende 5 aylık hamileyim ve sorunlarim var karmaşa içerisinde aklımın yetmediqi durumlar var tıkandım bir küçük qrup olusturup dertleşmek istermisiniz belki çare olmaz ama bi nebzede olsa içimiz rahatlar
Derdini anlatabilirsin canım burda herkesin ortak derdi zaten 😂😂erkekler ve onların burnu havada aileleri 😂😂

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ai

Aslında hepimiz de aynı gezegendeniz (dünya )olay şu erkekler basit düşünüyor kadınlar dolaylı bu yüzden çatışıyor ve üzülen yıpranan taraf biz oluyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım dök içini kendine de bebeğine de yüklnme yazık o da senin enerjini hissediyor
Lafın gelişi öyle işte 😅 tam zıt davranış olarak düşünce olarak o manada yani 🙃 Kız arkadaşlarımla konuşuyorum mantıklı geliyor herkese, eşime babama diyorum saçmalama diyorlar 😅

YesimAykut

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durumdayız canım bende 6 artı 1 haftayım sürekli sıkıntı yaşıyorum doktora gidiyorum bi keseyi göremedi bizi korkuttu bi bebeği göremedi sinir stres içindeyiz eşimle de çok konuşamıyorum stresliyiz çok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar