Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,923 kez görüntülenmiş, 110 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Nedir bu görümce ve kaynanadan çektiğim😔😭benimde evim olmayacakmı 😭😭
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok üzgünüm,çok mutsuzum ve çok stresliyim kızlar çoook😭😔derdimi anlatsam dinlersiniz😭ayrı eve çıkmam için bana bol bol dua edebilir misiniz dualarınıza çok ihtiyacım var 😔😭🤲🤲
Baştan neden kabul ediyor gamzecim taviz vermeyeceksin sen eşinle evlisin kaynanaya gorumceyle değil ev üstüne ev olmaz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Baştan neden kabul ediyor gamzecim taviz vermeyeceksin sen eşinle evlisin kaynanaya gorumceyle değil ev üstüne ev olmaz
Katılıyorum valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok üzgünüm,çok mutsuzum ve çok stresliyim kızlar çoook😭😔derdimi anlatsam dinlersiniz😭ayrı eve çıkmam için bana bol bol dua edebilir misiniz dualarınıza çok ihtiyacım var 😔😭🤲🤲
Rabbim bir an önce hayırlısı ile kendi evine çıkmayı nasip etsin inşallah. Hatirliyorswm eşin yok diyordu demi. Senin uzulmene nasıl göz yumabiliypr anlamış değilim

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Valla 2 de çocuk var çık git bak nasıl geliyor arkandan it gibi
Onu dedimde olmadı baba evine gittim bir hafta kaldım Ayşem annesi babası bu kız bize olmaz boşa dedi ve boşa dedi eşim ne beni aradı 1 hafta boyunca nede annesine babasına karşı gelip hayır boşamıyorum dedi sesini etmede kabul etti resmen ses çıkarmaması kabul etmesi manasına geliyor 😔😔o zaman kızımız 1 yaşındaydı ve kızını bile düşünmedi anlayacağın😭😭

Geç deil ki canım ayrılmak istiyorum de ev üstüne ev olmaz 2 çocuklu insansın senin ozelin var
Özel diye bişey yok Ayşem sığıntı gibi yaşıyorum işte evlilik böylemi yani ben eşimle evde rahat bir şekilde davranamayacakmıyım😔😔

Ben gidiyorum de bak bakim nasil ayiriyor oyle seymi olur ev bu zamanda
Denedim bitanem 😔😔ama beni boşayacaktı ayrı ev için evin tek erkek çocuğu diye diyor anneme babama kim bakar dedim herkesin 1 tane oğlu var senin ailenin tek yok 😔😔

Katılıyorum valla

Rabbim bir an önce hayırlısı ile kendi evine çıkmayı nasip etsin inşallah. Hatirliyorswm eşin yok diyordu demi. Senin uzulmene nasıl göz yumabiliypr anlamış değilim
Aynen öyle diyordu canım 😔😔😕😭 çokda güzel yumuyor 😕😭

Canimya kiyamam sana seni bu kadar incitmelerne eşin nasil goz yumuyor
Eşim evi tek erkek çocuğu diye diyor annem babama kim bakar 😭dedim bizim huzurumuz ne olacak ayrı eve çıkmak istiyorum dedi ölsende ayırmayacam evi 😭😭bana bunu dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar