Negatif pozitif oldu mu?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Negatif pozitif oldu mu? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,034 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Negatif pozitif oldu mu?
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AmineErva'm

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhabalar idrar testi yapıp negatif olan test saatler sonra pozitif çıkan ve hamile kalan oldu mu ve idrar testinde negatif olup kan testinde pozitif çıkan oldu mu lütfen bilgi verirseniz çok teşekkür ediyorum

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar merhabalar idrar testi yapıp negatif olan test saatler sonra pozitif çıkan ve hamile kalan oldu mu ve idrar testinde negatif olup kan testinde pozitif çıkan oldu mu lütfen bilgi verirseniz çok teşekkür ediyorum
Evet bende testte çıkmadı ama kanda çıktı geç döllenme olduğu için biraz testte çıkmıyor ama kan vermek en iyi sonuç

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın canım ben pazartesi yaptım negatif üzerinden 3 gün geçti testin tekrar yaptım pozifit şuan 7+1 günlük hamileyim inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🙏🤗

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın canım ben pazartesi yaptım negatif üzerinden 3 gün geçti testin tekrar yaptım pozifit şuan 7+1 günlük hamileyim inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah 🙏🤗
Yaa inşallah bende var olduğunu hissediyorum ama negatif
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet bende testte çıkmadı ama kanda çıktı geç döllenme olduğu için biraz testte çıkmıyor ama kan vermek en iyi sonuç
Geç döllenme oldu bebeğiniz iyi mi şuan

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar