Sorum var Neler aserdiniz cinsiyetiniz ne plduu kizlar

• Konbuyu başlatan Meridaa
  • Toplam 48 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Meridaa tarafından oluşturulan Neler aserdiniz cinsiyetiniz ne plduu kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,127 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Neler aserdiniz cinsiyetiniz ne plduu kizlar
Konbuyu başlatan Meridaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Ben yeni ogrendim hamileligimi ve canim hic tatli cekmiyor. Et canim istiyor ve yogurt peynir istiyor canim. Siz neleri aserdniz ve cinsiyetiniz ne oldu
Cinsiyet erkek canım ama aşermeyle bir alakası yok bunun. Aşerme o zaman vücudunun ihtiyacı neyse ona göre şekillenir. Ben mesela tatlı aşerdim, ekşide aşerdim yeri geldi acı bişeyler bile aşerdim.

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Ben yeni ogrendim hamileligimi ve canim hic tatli cekmiyor. Et canim istiyor ve yogurt peynir istiyor canim. Siz neleri aserdniz ve cinsiyetiniz ne oldu
Mrb canım.ben oğluma hamileyken et aşeriyordum başqa bişey canım çekmezdi.et olsun hep et.şimdi de oğlana hamileyim et görünce midem bulanıyo,normalde yediyim etli yemeklerin hiç birini yiyemiyorum.yalnız meyve istiyorum.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
İlk oğlum oldu tatlı tuzlu karışık yedim 🤗 şimdi kızım olacak yine tatlı tuzlu karışık aynı anda yediğim oldu ama özel birşey aşermedim 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar