Sorum var Nişan resimli özür dilerim sizden başka soracak insanm yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tugceduru tarafından oluşturulan Nişan resimli özür dilerim sizden başka soracak insanm yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 820 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişan resimli özür dilerim sizden başka soracak insanm yok
Konbuyu başlatan tugceduru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

tugceduru

Kayıtlı Üye
rank
IMG20221128022540.jpg
nişan mı bu kızlar ya 38+6 yım 1 cm açılmam vardı cumartesi günü hamileliğim boyunca ilk defa geldi

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 2973nişan mı bu kızlar ya 38+6 yım 1 cm açılmam vardı cumartesi günü hamileliğim boyunca ilk defa geldi
Bu son haftalarda geliyor normal pembe birşey geliyor anlarsım o zmn
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ekli dosyayı görüntüle 2973nişan mı bu kızlar ya 38+6 yım 1 cm açılmam vardı cumartesi günü hamileliğim boyunca ilk defa geldi
Bende nişan 3 cm olduğunda gelmişti bu da geliyordu kırmızı bir parça gelmişti 2 saat sonra doğurdum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benim de buna benzer bişey di aşırı sancım vardı ama doktora gittim 6cm açıklık var dedi hemen doğuma aldılar canım yani rahmin açıklığına bağlı aslında bu gelince hemen doğum olacağı anlamına gelmiyo.bazen nişan geliyo üç dört gün sancı çeken oliyo degisiyo yani canım seninde az kalmış hazırlıklı ol sağlıkla al kucağına bebişini inşallah 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.