Nişanı gelen arkadaşlar yardım eder misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DuyguHiraa tarafından oluşturulan Nişanı gelen arkadaşlar yardım eder misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 728 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nişanı gelen arkadaşlar yardım eder misiniz
Konbuyu başlatan DuyguHiraa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuğçe Çelik

DuyguHiraa

Kayıtlı Üye
rank
Nişan gelmesi için erken gibi geldi bana bence doktora gidin tam açılma olmadan durdurulabilir doğum inşallah sağlıkla hayirli zamanda alirsiniz kucağınıza
Perşembe günü doktora gittim nst de sancım çıktı serum verdiler sonra tekrar nst ye bağladılar tekrar sancım çıktı yatış verildi ama bebeğim doğum pozisyonu almadığı için yatışı kabul etmedim çıktım bugün de bu leke gelince korktum galiba hemşiresiniz sizce ne yapmalıyım hastaneye gidince alttan bakıyolar ölüyorum resmen

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Perşembe günü doktora gittim nst de sancım çıktı serum verdiler sonra tekrar nst ye bağladılar tekrar sancım çıktı yatış verildi ama bebeğim doğum pozisyonu almadığı için yatışı kabul etmedim çıktım bugün de bu leke gelince korktum galiba hemşiresiniz sizce ne yapmalıyım hastaneye gidince alttan bakıyolar ölüyorum resmen
Malesef o muayeneler korkulu rüyamız ben de nefret ediyorum inanın ama bizim iyiligimiz için olduğunu bilmek içimi rahatlatiyor. Nişan genelde açılma başladığında gelir haftasi küçük Nişan olduğuna eminseniz bebeğinizi riske atmayin kuvozde yatacağına karninizda biraz daha kalip gelişebilir sadece 1 2 haftalik erteleme bebegin sağlığında cok olumlu sonuçlar verir geçmiş olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Malesef o muayeneler korkulu rüyamız ben de nefret ediyorum inanın ama bizim iyiligimiz için olduğunu bilmek içimi rahatlatiyor. Nişan genelde açılma başladığında gelir haftasi küçük Nişan olduğuna eminseniz bebeğinizi riske atmayin kuvozde yatacağına karninizda biraz daha kalip gelişebilir sadece 1 2 haftalik erteleme bebegin sağlığında cok olumlu sonuçlar verir geçmiş olsun
Ilk hamileligimde Nişan geldikten sonraki 24 saat içinde doğurdum ben

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar