Normal doğum ağrısı 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ftm tarafından oluşturulan Normal doğum ağrısı 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,487 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum ağrısı 🤔
Konbuyu başlatan Ftm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melolem

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr normal doğum ağrısı çok mu fazla oluyor acaba, adet ağrısının 10 katı diye duydum ama tecrübeli anneler ne diyor acaba🤷‍♀️ 12 saat çektikten sonra dayanamayıp sezeryan isteyenler olmuş, korktum açıkcası yapamaz mıyım diye....

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarrr normal doğum ağrısı çok mu fazla oluyor acaba, adet ağrısının 10 katı diye duydum ama tecrübeli anneler ne diyor acaba🤷‍♀️ 12 saat çektikten sonra dayanamayıp sezeryan isteyenler olmuş, korktum açıkcası yapamaz mıyım diye....
Üstesinden gelinmicek gibi degil canım allah dayanma gücü veriyor bebişini kucagına alınca ne agrın kalıyor ne sızın merak etme😊

Ftm

Kayıtlı Üye
rank
Üstesinden gelinmicek gibi degil canım allah dayanma gücü veriyor bebişini kucagına alınca ne agrın kalıyor ne sızın merak etme😊
İnşallah canım yaaaa az zamanım kaldı su gibi gelir geçer inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bn de senden fenaydım ama bişekilde geçip gidiyo işte bi anlık birşey bnm 5 ay oldu bile hiç anlamadım nasıl geçti
Doktor karar ver bayram sonuna dedi karar veremiyorum ikiside çok ağır geliyor 🙂🙂🙂

Bn de senden fenaydım ama bişekilde geçip gidiyo işte bi anlık birşey bnm 5 ay oldu bile hiç anlamadım nasıl geçti
Doktor karar ver bayram sonuna dedi karar veremiyorum ikiside çok ağır geliyor 🙂🙂🙂

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım yaaaa az zamanım kaldı su gibi gelir geçer inşallah

Aksi bir durumun yoksa kesinlikle normal yap en saglıklısı normal doğum annelik kolay degil canım 9 ay tası migde bulantısı tekmeleri halsizlik kolay ne var ki kadınlar için bu dünyada 😊 öyle abartıldıgı kadar zor degil sancı süreci biraz zor dogurması cok rahat emin ol 😂

Ftm

Kayıtlı Üye
rank

Aksi bir durumun yoksa kesinlikle normal yap en saglıklısı normal doğum annelik kolay degil canım 9 ay tası migde bulantısı tekmeleri halsizlik kolay ne var ki kadınlar için bu dünyada 😊 öyle abartıldıgı kadar zor degil sancı süreci biraz zor dogurması cok rahat emin ol 😂
Ayyy inşallah canım benim desteğin için çok teşekkür ederim 🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️💓

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank

Ah Be güzellik neden böyle şeylere kulak veriyorsun, keşke herkesin doğumu bir olsa. :) Sen boşver milleti onlar konuşur sen dogurursun. Doğum çok güzel bişey çektiğin sancılar da tuzu biberi.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende 15 16 saat çektim o sancıları canım en son bağırıyordum ebelere çıkarın artık şu çocuğu sezeryan yapın yeter dayanamıyorum diye 😂😂 o kadar çektin az daha dayan dediler iyiki de normal doğum yapmışım doğurduğum gibi ayaklandım ben ikisinde de hatta ilk oğlum doğdu hastaneden çıktım 5 6 saatlik yol gittim annemlere o kadar iyiydim bi aksilik olmadıkça normal doğum iste doğduğu an bitiyor herşey annelik zor zanaat canım ne yapalım ama çok korkutma kendini psikolojini bozma bi sancı geliyor geçiyor kucağına almayı geç gördüğün anda unutuyorsun zaten bütün çektiğin ağrıyı sağ salim kucağına alırsın inşallah bebeğini ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar