Normal doum ar覺s覺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk覺nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ftm taraf覺ndan oluturulan Normal doum ar覺s覺 bal覺kl覺 konuyu okuyorsunuz. Bu konu imdiye dek 2,556 kez g繹r羹nt羹lenmi, 29 yorum ve 1 tepki puan覺 alm覺t覺r...
Kategori Ad覺 Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Bal覺覺 Normal doum ar覺s覺
Konbuyu balatan Ftm
Balang覺癟 tarihi
Cevaplar
G繹r羹nt羹leme
襤lk mesaj tepki puan覺
Son Mesaj Yazan melolem

Ftm

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
24 Mart 2021
K覺zlarrr normal doum ar覺s覺 癟ok mu fazla oluyor acaba, adet ar覺s覺n覺n 10 kat覺 diye duydum ama tecr羹beli anneler ne diyor acaba仄儭 12 saat 癟ektikten sonra dayanamay覺p sezeryan isteyenler olmu, korktum a癟覺kcas覺 yapamaz m覺y覺m diye....

Darkangel

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
16 Nisan 2021
K覺zlarrr normal doum ar覺s覺 癟ok mu fazla oluyor acaba, adet ar覺s覺n覺n 10 kat覺 diye duydum ama tecr羹beli anneler ne diyor acaba仄儭 12 saat 癟ektikten sonra dayanamay覺p sezeryan isteyenler olmu, korktum a癟覺kcas覺 yapamaz m覺y覺m diye....
stesinden gelinmicek gibi degil can覺m allah dayanma g羹c羹 veriyor bebiini kucag覺na al覺nca ne agr覺n kal覺yor ne s覺z覺n merak etme

Ftm

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
24 Mart 2021
stesinden gelinmicek gibi degil can覺m allah dayanma g羹c羹 veriyor bebiini kucag覺na al覺nca ne agr覺n kal覺yor ne s覺z覺n merak etme
襤nallah can覺m yaaaa az zaman覺m kald覺 su gibi gelir ge癟er inallah
Mesaj覺n覺z bir 繹nceki mesaj ile otomatik birletirildi

Bn de senden fenayd覺m ama biekilde ge癟ip gidiyo ite bi anl覺k birey bnm 5 ay oldu bile hi癟 anlamad覺m nas覺l ge癟ti
Doktor karar ver bayram sonuna dedi karar veremiyorum ikiside 癟ok a覺r geliyor

Bn de senden fenayd覺m ama biekilde ge癟ip gidiyo ite bi anl覺k birey bnm 5 ay oldu bile hi癟 anlamad覺m nas覺l ge癟ti

Darkangel

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
16 Nisan 2021
襤nallah can覺m yaaaa az zaman覺m kald覺 su gibi gelir ge癟er inallah

Aksi bir durumun yoksa kesinlikle normal yap en sagl覺kl覺s覺 normal doum annelik kolay degil can覺m 9 ay tas覺 migde bulant覺s覺 tekmeleri halsizlik kolay ne var ki kad覺nlar i癟in bu d羹nyada 繹yle abart覺ld覺g覺 kadar zor degil sanc覺 s羹reci biraz zor dogurmas覺 cok rahat emin ol

Ftm

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
24 Mart 2021

Aksi bir durumun yoksa kesinlikle normal yap en sagl覺kl覺s覺 normal doum annelik kolay degil can覺m 9 ay tas覺 migde bulant覺s覺 tekmeleri halsizlik kolay ne var ki kad覺nlar i癟in bu d羹nyada 繹yle abart覺ld覺g覺 kadar zor degil sanc覺 s羹reci biraz zor dogurmas覺 cok rahat emin ol
Ayyy inallah can覺m benim destein i癟in 癟ok teekk羹r ederim 儭儭儭

MrymCetinkaya

Kay覺tl覺 ye
rank
Kat覺l覺m
17 Mart 2021

Ah Be g羹zellik neden b繹yle eylere kulak veriyorsun, keke herkesin doumu bir olsa. :) Sen bover milleti onlar konuur sen dogurursun. Doum 癟ok g羹zel biey 癟ektiin sanc覺lar da tuzu biberi.

Merve_berkk

Kay覺tl覺 ye
Y繹netici
rank
Kat覺l覺m
23 Mart 2021
Bende 15 16 saat 癟ektim o sanc覺lar覺 can覺m en son ba覺r覺yordum ebelere 癟覺kar覺n art覺k u 癟ocuu sezeryan yap覺n yeter dayanam覺yorum diye o kadar 癟ektin az daha dayan dediler iyiki de normal doum yapm覺覺m dourduum gibi ayakland覺m ben ikisinde de hatta ilk olum dodu hastaneden 癟覺kt覺m 5 6 saatlik yol gittim annemlere o kadar iyiydim bi aksilik olmad覺k癟a normal doum iste doduu an bitiyor herey annelik zor zanaat can覺m ne yapal覺m ama 癟ok korkutma kendini psikolojini bozma bi sanc覺 geliyor ge癟iyor kuca覺na almay覺 ge癟 g繹rd羹羹n anda unutuyorsun zaten b羹t羹n 癟ektiin ar覺y覺 sa salim kuca覺na al覺rs覺n inallah bebeini 綽

T羹m sayfalar y羹klendi.

Son mesajlar