Normal dogum belirtisi mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kasım Anneleri kategorisinde Elifnurguney@59 tarafından oluşturulan Normal dogum belirtisi mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,181 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kasım Anneleri
Konu Başlığı Normal dogum belirtisi mi
Konbuyu başlatan Elifnurguney@59
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilan34

Elifnurguney@59

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar meraba 2 gundur agrim var ve kahverengi sumuksü bi akintim var doğum belirtisi mi acaba 37 +2 günlük hamileyim

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Akşam ağrım var diye acile gittik sancin yetersiz deyip yolladı sonra yine kahverengi bi akıntı geldi sabah tekrar gitmekte kararsız kaldim
Yine d bekleme derim canım en çok yapılan hata bu evde sancı çekeyim hastaneye giderim hemen doğum olur diyorlar ama yanlış çocuğun kalp atışı yavaşlıyor kakasını yiyor ne olur olmaz sen yine de gecikme git derim ben .

Elifnurguney@59

Kayıtlı Üye
rank
Yine d bekleme derim canım en çok yapılan hata bu evde sancı çekeyim hastaneye giderim hemen doğum olur diyorlar ama yanlış çocuğun kalp atışı yavaşlıyor kakasını yiyor ne olur olmaz sen yine de gecikme git derim ben .
Akşam gittim en son su an ağrım çok az ara ara artıyor bi de kahve rengi akinti geliyo arada
Akşam kalp atışlarına falan da bakıldı iyi dedi dr ama

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende dün duydum bi tanıdık sancıyı evde çekeyim sonra giderim hesabı yapmış evde ağırlaşmış bebek kanalda tıkanmış bebeğin kafası bildiğin arka kısmı dümdüz doktorlar düzelir zamanla demişler ama annenin kendi ihmali

Dilan34

Kayıtlı Üye
rank
Canım normal dogum belirtisi bebegin haraketleri yavaslar hafif hafif su gelir akinti seklinde benim öyleydi devlet acilleri bişiyin yok deyip gönderiyolar özele kendi doktoruna sölemen gitmen önemli allah saglikla kucagina almayi nasip etsin 🥰🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar