Normal doğum sonrası kasıkta batma hiss

• Konbuyu başlatan Anneadayisevda
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayisevda tarafından oluşturulan Normal doğum sonrası kasıkta batma hiss başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 594 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum sonrası kasıkta batma hiss
Konbuyu başlatan Anneadayisevda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar 11 gün önce normal doğum yaptım şuan kasık bolgemde ara sıra iğne batar gibi bişey hissediyorum bu durum normal mi birde ilk gün normal kanamam oldu sonraki günlerde çok çok az kanamam oldu akıntı şeklinde bu batma hissi normal mi
Normal doğum yapmadım sonrasında ne olur bilmiyorum canım ama ayaklarını belini üşütmüş olabilir misin ya da bı enfeksiyon var mıydı doğum öncesinde

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar 11 gün önce normal doğum yaptım şuan kasık bolgemde ara sıra iğne batar gibi bişey hissediyorum bu durum normal mi birde ilk gün normal kanamam oldu sonraki günlerde çok çok az kanamam oldu akıntı şeklinde bu batma hissi normal mi
Kuzum normaldir dikislerden dolayı rahat edemiyorsun buda çeşitli ağırlara sebep oluyor

N

Nur Serbes

Guest
Canım benimde aynı oldu basurmuş doğumdan sonra oldu benimde ilk defa başıma geliyor çok kötü bişey Allah kimseye göstermesin batan yerde şişlik var mı bi bak varsa basurdur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar