Normal dogum sorası birliktelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eylül Anneleri kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Normal dogum sorası birliktelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,348 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eylül Anneleri
Konu Başlığı Normal dogum sorası birliktelik
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım

Belkiss

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar bir konuda bilginkze ihtiyacım var ayıptırsöylemesi bu gün normal doğumdan sora 40 günü çıkəcak ve ben bu gece eşimle birlikte oldum olduktan sora hafif peçeteyle sildim kendimi ve şimdi tualete gittimde gördümki hemin peçetede ve alt geyimimde hafif kan damcıları var dikişlerim açılmış ola bilirmi aceba 🤔🤦‍♀️
Çok kan gelmediyse problem olmaz canım. Sıkıntı yapma

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar bir konuda bilginkze ihtiyacım var ayıptırsöylemesi bu gün normal doğumdan sora 40 günü çıkəcak ve ben bu gece eşimle birlikte oldum olduktan sora hafif peçeteyle sildim kendimi ve şimdi tualete gittimde gördümki hemin peçetede ve alt geyimimde hafif kan damcıları var dikişlerim açılmış ola bilirmi aceba 🤔🤦‍♀️
Bende 50 gün beklemiştim kuzum

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sanmıyorum cnm dikişlerin acildigini keşke biraz daha bekleseydiniz cnm bizde doğumdan 2 ay sonra birlikte olduk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar