Sorum var Normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,925 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle daha da güçlendirdi beni. Dogum sonrası geldi odamda oturdu çay içtik muhabbet ettik sürekli ugradı. Dogum anında kızı için dua etmiştim evlenmemiş henüz kabul olur derler ya :) anne kız gibi olduk gerçekten de. Nts ye bsglandıgım zaman ebem ilgilenmişti ayy inşallah dogum zamanı siz olursunuz demiştim çok istemiştim. Sancım başladı gittigim zaman Bi baktım Ayşe ebe yaaa sizi çok istemiştim inşallah dogumum başlamıştır da siz varken dogururum dedim. Allahım gönlüme göre verdi gerçekten çok fazla destegi oldu. Allah bin kere razı olsun Ayşe Ebemizden ❤️❤️❤️
Allah bin kere razı olsun. Böyle insanlar hep var olsun 🤲

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum yapan anneler beni bi cesaretlendirin ya yoksa sezeryan olucam 😁
Canım bence kötü yorumları fazla dikkate alma suni sancı çok kötü felan diyorlar ama bende kendi ağrımla gitmedim kanamam olmuştu o şekilde gittim hastanede suni sancı verdiler ağrı girdikçe ben uyuyordum 🙈🤭😂😂 cumartesi gece 12 den sonra gittim pazar akşamı 7 gibi doğum yaptım ama öyle bi rahatlama yok inan ki doğum sonrası ebede dikişleri dikerken maşallah sana sen iyi dua almışsın dedi çokta iyilerdi bende devlette yapmıştım doğumu

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum hakkında hayırlı hangisiyse insallah o olur rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kaç haftalıksın❤🤲💕👶
Allah razı olsun canım 36+6 haftalığız allah en kısa zamanda sana da hayırlısından nasip etsin inş tüm bekleyenlere inş şimdi benim eşiminde 7 sene olmamış benimde bi kızım var 6 yaşında bizim ikinci evliliğimiz evlendikten 7 ay sonra oldu bizimde allaha şükür allah tüm bekleyenlere nasip etsin inşaallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar