Sorum var Normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belinay Annesi tarafından oluşturulan Normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,205 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum
Konbuyu başlatan Belinay Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya açılma olmazsa ben suni sancı almak istemiyorum biz 35 haftalık olduk doktorum normal gibi diyoda suni sancı çok zor diyolar sizcede öle mi suni verirseler sezeryani girim diyom doktorun tabirine gore ay sonu doğum dedi sizce napayım kızlar fikrinize ihtiyacım var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ya açılma olmazsa ben suni sancı almak istemiyorum biz 35 haftalık olduk doktorum normal gibi diyoda suni sancı çok zor diyolar sizcede öle mi suni verirseler sezeryani girim diyom doktorun tabirine gore ay sonu doğum dedi sizce napayım kızlar fikrinize ihtiyacım var
Kuzum daha varmış Allah'ın izniyle açılman olur
Açılma olmamasıni nerden cikardin ki

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum daha varmış Allah'ın izniyle açılman olur
Açılma olmamasıni nerden cikardin ki
Ne bilim kuzum hadi olmazsa diye şey yapiyom işte millet her ağızdan konuşunca insam korkuyo inan ki 😥😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım kendini bu kadar olumsuz düşüncelere yöneltme ayrıca doğum başlı başına zaten zorlu bir süreç sezeryan yada normal farketmiyor bence sen olumlu düşün ve doğumunu kolaylaştıracak şeylere yönel şimdiden bunları düşünme
Duygularım değişiyor cnm elimde deil oluyo yani ilk doğum olcagi için korku var ne gibi şeylere yönelim cnm bebegimin kafası makat kısmına çok baskı yapiyo afedersin ama sence kolay olur mu doğumum yada acilmam olur mu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Canım suni sancı açılma ve sancı olmazsa verilir seninki belki olur yaşamadan bilemezsin ki mesela benim 2 normal doğumum oldu kendi sancımla doğurdum olumsuz düşünme herşey iyi olur inşallah

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm ne desek boş ben iki dogumumu da suni ile yaptım ve cok az sancı cektım ztn kendı sancım la baya açılma olmuştu uzun sure sunı cekmedım ama dogumu cok kolaylaştırıyor bence

Tynlyla

Kayıtlı Üye
rank
Suni sanci için bende iyi şeyler duymadım ama başka hiç bir çarem yok. Yarın ebe kontrolüm var büyük ihtimalle suyumu patlatacaklar ve suni sancida verecekler. Bulunduğum ülkede beklemiyorlar zamanın dolmuşsa . Sezeryan seçme olasılığım da yok. Kendim tercih edemiyorum. Sen korkuyorsan suni sanci alma bence. Kendini hazırlıklı hissetmediğin sonra korku olarak kalıyor. Benim seçme şansım olsaydı ve kendi sancimlq doguramqsaydim. Türkiye de yaşasaydım sezeryani dusunebilirdim

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Suni sanci için bende iyi şeyler duymadım ama başka hiç bir çarem yok. Yarın ebe kontrolüm var büyük ihtimalle suyumu patlatacaklar ve suni sancida verecekler. Bulunduğum ülkede beklemiyorlar zamanın dolmuşsa . Sezeryan seçme olasılığım da yok. Kendim tercih edemiyorum. Sen korkuyorsan suni sanci alma bence. Kendini hazırlıklı hissetmediğin sonra korku olarak kalıyor. Benim seçme şansım olsaydı ve kendi sancimlq doguramqsaydim. Türkiye de yaşasaydım sezeryani dusunebilirdim
Aynn cnm bende duymadım ixin kokrkuyorum olmadı sezeryan dönerim bakalım durum ne gösterecek rabbim kurtarsin sağlıkla kavuş bebisine

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Ne bilim kuzum hadi olmazsa diye şey yapiyom işte millet her ağızdan konuşunca insam korkuyo inan ki 😥😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Duygularım değişiyor cnm elimde deil oluyo yani ilk doğum olcagi için korku var ne gibi şeylere yönelim cnm bebegimin kafası makat kısmına çok baskı yapiyo afedersin ama sence kolay olur mu doğumum yada acilmam olur mu
Hayırlısıyla açılmanda olur rabbim bir kolaylikta verir doğumda sen düzenli bir şekilde yürüyüş yap hurma ye merdiven inip çık squat yap bunlara dikkat et bak bende 39 haftalık oldum senin yaşadığın baskı problemini yaşıyorum haftalar ilerledikçe artıyor böyle şikayetler ama yapacak birşey yok sabredip bekliycez ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar