Normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,567 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bi niyetin varsa başka doktorlarada danış derim devlette yapmıyolar sezeryan sonrası normal bende çok istiyorum ama doktorum sana ayrı bi ortam, ekip ve zaman ayarlayamayız devlet hastanesinde dedi ama özelde rahatlıkla yapabilirsin dedi tabi her doktor yapmıyo olabilir
Sürekli boy konusu dile geldi benim doğum da özel de hemen seseryan dedi yani doguma girdiğim de 38 hastalıktı sancı bile yoktu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En az 5 yada 7 yıl diyorlar. Ama normal doğum zor olduğu için ağrısı sancısı sezaryan dikislerine zarar verebilir patlatabilirmis .ben doktora sorduğumda öyle demsiti doktor merak etmiştim. Normal doğum yaptım. Sezaryen normal doğum isterse bı aksilik olursa hem dikişler patlar hemde vajina zorlasmis olur iki işlem görmüş olur demişti
Hmm oda kötü bir durum sezeryan da olduktan sonra hayatın zorlaşıyor

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar sezeryan dan sonra normal doğum için kaç sene geçmeli birde normal doğumda boy önemli mi?
Bildiğim kadarıyla çok zaman geçmesine gerek yok ama çoğu doktorlar uğraşmak istemiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Boy önemli demişti özel deki doktor ama annemler hep kısa normal yapmışlar saçma geliyor bana
Bana da öyle geliyor canım bence boyla alakası yok kiloyla alakası olabilir ama biraz

Tüm sayfalar yüklendi.