Sorum var Normal dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa.93 tarafından oluşturulan Normal dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 510 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogum
Konbuyu başlatan Melisa.93
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Selam cici anneler nasilsiniz?45 gunum kaldi doguma.Allah izin verirse normal dogum yapmak istiyorum.ama hastane çantam hazir degil.ilk dogumdu bilmiyorum.icine neler koymam.lazim?ben bebegime hastane cikiwi 1 tane almisdim
Ben normal doğum yaptım 1 gece yattım ertesi gün öğlen çıktım evime gittim ☺️ Bir avazda kurtul sende inşallah canım 🤲🏻 Ama korkma korkulacak hiç bişey yok ☺️ Çocuk için 2 zıbın havlu 5 6 adet bez ıste battaniye bebek eldivenleri üstüne tulum bebeğin senin içinde kışlık şeyler al yanına battaniye al özelde doğum yapmayacaksan üşürsün kendine doğum sonrası kıyafet al birde hastaneden çıkış kıyafetti al işte kendine 3 4 tane iç çamaşırı eşortman bunlar yeterli olacaktır diye düşünüyorum çünkü bi çok şey gidiyor hastaneye gereksiz hepsi hiç biri bi işe yaramıyor bende öyle oldu açıkçası unuttuğum var mı diye bakıyorum da öyle bi aklımdaki şunda bunlar ☺️☺️

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Selam cici anneler nasilsiniz?45 gunum kaldi doguma.Allah izin verirse normal dogum yapmak istiyorum.ama hastane çantam hazir degil.ilk dogumdu bilmiyorum.icine neler koymam.lazim?ben bebegime hastane cikiwi 1 tane almisdim
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım rabbim yardımcın olsun 1 gece kalacağın için bebeğe hastane çıkışı hariç 2 3 tane ayriyeten takım al 5 6 adet bez ıslak mendil ağız mendili zıbın yine 3 4 adet al küçük havlu kullanıcaksan emzik bebek battaniyesi hem ince hem kalın ince yedek olarak 1 tane daha al yanına kendin için hasta bezi 3 4 tane iç çamaşırı yarım atlet veya emzirme sütyeni pijama 2 takım çorap terlik havlu kağıt benimki bu şekildeydi

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Bebege iki takm al biri dogumdan cknca giyindircekler birini sen cikarken degsrsn kendine bi gecelk al su elbse gbi olandan penye dogum olana kadar onu gyersn kolay oluyo bide dogumdan sonra giyecgn pijamani al corap ve iccamasiri cocuga bez islak mendil kesinlkle falza bse alma ha bide hasta bezi cunku fuzuli goturuyoz bende 2 ay ince dogum yptm

Sağlıkla kucağına al canım benim.
Benim götürdüklerim;

-1 tane bebeğe hastane çıkışı ( yedek olarak da aldım bi tane)
- yine bebeğe ayrı yedek kıyafetler eldiven bere çorap vs.
- Bi ince bi kalın battaniye
- bez
- ıslak mendil
- küçük biberon ( mama verilebilir )

Anne için;
- pijama takımı
- terlik
- çorap , patik
- hasta bezi ( bana özelde vermişlerdi )
- hırka
- emzirme sütyeni , iç çamaşırı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Her ihtimale karşı bebeğine 1 den fazla alt üst takım al. Bolca çorap ve bere , ve bı günden fazla kalma ihtimaline karşı 20 li bezleerden al bebeğin için , ağız silme mendili , ıslak mendil 1 tane kalın battaniye 2 tane de ince battaniue, muslin örtü al 5 6 tane üstünü kirlenmesine karşılık zıbın al.. kendin için de iç çamaşırı al2 3 adet , Allah göstermesin sezaryan olma olasiğina karşı kalın bir hırka al ameliyat sonrası insan usuyebiliyor.

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım çok eşya yanına almana gerek yok

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Sağlıkla kucağına al canım benim.
Benim götürdüklerim;

-1 tane bebeğe hastane çıkışı ( yedek olarak da aldım bi tane)
- yine bebeğe ayrı yedek kıyafetler eldiven bere çorap vs.
- Bi ince bi kalın battaniye
- bez
- ıslak mendil
- küçük biberon ( mama verilebilir )

Anne için;
- pijama takımı
- terlik
- çorap , patik
- hasta bezi ( bana özelde vermişlerdi )
- hırka
- emzirme sütyeni , iç çamaşırı
🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar