Sorum var Normal dogumdan korkuyorum canlar

• Konbuyu başlatan hkalayci
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hkalayci tarafından oluşturulan Normal dogumdan korkuyorum canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,469 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogumdan korkuyorum canlar
Konbuyu başlatan hkalayci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk hamileliğim 36 haftalik hamileyim haftaya doktorla normal mi sezeryan mi diye konuşacağız normal doğum yap diyen çok var ama cesaretim yok bana akıl verir misiniz ?
Bende korkuyorum cnm ama normal herşeyden daha iyi sadece sen bebisini kucağına alacağıni düşün Allah yardım ediyo kuzum 😘

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ilk hamileliğim 36 haftalik hamileyim haftaya doktorla normal mi sezeryan mi diye konuşacağız normal doğum yap diyen çok var ama cesaretim yok bana akıl verir misiniz ?
Canım bende 15 gun önce doğum yapdim Dokdorum normal demisdi hep senin gibi benimde korkularım vardı hep normal diye gittim acilmam olmayınca mecbur sezeryan oldum zaten dokdorun sana durumunu soyluyo nasıl yapacağını ama inşallah normal yaparsın sezeryanin zorluğu var maalesef hemen toparlanamiyosun çok dikkat etmen gerekiyo

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 15 gun önce doğum yapdim Dokdorum normal demisdi hep senin gibi benimde korkularım vardı hep normal diye gittim acilmam olmayınca mecbur sezeryan oldum zaten dokdorun sana durumunu soyluyo nasıl yapacağını ama inşallah normal yaparsın sezeryanin zorluğu var maalesef hemen toparlanamiyosun çok dikkat etmen gerekiyo
Benim ilk doğum da normal olmuştu 1 aya ancak toparlanmıştım 12 tane dikişim vardı oturamıyor kalkamıyorsum

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk doğum da normal olmuştu 1 aya ancak toparlanmıştım 12 tane dikişim vardı oturamıyor kalkamıyorsum
Doğrudur canım ama sezeryanda nerdeyse 1 sene kendini koruman lazim ağır iş yapamazsın vs yapamazsın valla her iki doğumunda zorluğu yeri gelince oluyo ya Allah yardımcısi olsun doğum yapacak olan arkadaşların insalalh

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Korkma bu kadar bişey olmaz herkes sezeryan yaptırıyor sende sezeryan yaptır korkulacak hiç bişey yok emin olabilirsin büyüttükleri kadar korktulucak bişey yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar