Normal doğumdan korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Helin212 tarafından oluşturulan Normal doğumdan korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 776 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğumdan korkuyorum
Konbuyu başlatan Helin212
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Helin212

Kayıtlı Üye
rank
Şuan 22 haftamdayim normal doğum düşünüyorum ama normal doğumdan da korkuyorum ne yapmam lazım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bi aksilik olmadığı sürece normal doğum iste evet zor ama kolay doğum da yok zaten. Normal doğum da önce çekiyorsun, sezaryen de sonra ama illa bi ağrı, acı çekiyorsun. En azından normal doğum da bebek doğduğu an bitiyor herşey, geçiyor bütün ağrın sancın. Hiç korkma gözünde büyütme evet canın yanacak zor olacak ama sonrasında bebeğine kavuşacaksın. Benim 3 yine normal istiyorum bi aksilik olmazsa sen düşün o denli kötü olsa kim yapardı, herkes sezaryen isterdi bebiş doğduğu an herşey geçiyor sağlıkla alırsın bebeğini kucağına inşallah ☺️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogumda dogurana kadar agrı cekıyorsun ve dogdugu an agrıların bitiyor hemen ayaga kalkıyorsun ama sezeryanda dogurana kadar bisi yok dogumdan sonra agrıların cok oluyor dıkıslerın ıyılesıyor ve sonra usutsen bile karın agrısı sureklı oluyormus canım sabret bi sıkıntı cıkmazsa normal dogum yap derim ben hakkında hayırlısı ama korkacagın kadar kotu degil normal dogum

Helin212

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogumda dogurana kadar agrı cekıyorsun ve dogdugu an agrıların bitiyor hemen ayaga kalkıyorsun ama sezeryanda dogurana kadar bisi yok dogumdan sonra agrıların cok oluyor dıkıslerın ıyılesıyor ve sonra usutsen bile karın agrısı sureklı oluyormus canım sabret bi sıkıntı cıkmazsa normal dogum yap derim ben hakkında hayırlısı ama korkacagın kadar kotu degil normal dogum
Haklısınız ama ne bilim korkuyorum ya ıkınamazsam eşimin durumu olsa hadi özelde yaparım ama durumu da yok buradaki devlet hastaneleri de çok pis

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar