Sorum var Normal doğumdan sonra?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianne8 tarafından oluşturulan Normal doğumdan sonra? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,280 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğumdan sonra?
Konbuyu başlatan Yenianne8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mnengizek

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok afedersiniz ama Doktoruma soramadım çekindiğim için normal doğumdan ne kadr süre sonra cinsel ilişkiye girilir 😶
İnternete yazana göre 6 hafta canım. Ancak bunda utanılacak bir şey yok doktoruna sor o senin vücudunun ne zaman iyileştiğini bir sakıncası olup olmiycanı daha iyi bilir.

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok afedersiniz ama Doktoruma soramadım çekindiğim için normal doğumdan ne kadr süre sonra cinsel ilişkiye girilir 😶
Canım 40 çıkana kadar girmemen lazım bi tane prof de 40 tan önce girilirse rahim enfeksiyon kapar demişti tam iyileşmediği için beklemen daha iyi dinimiz açısından da böylesi daha uygun🤗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum 40in çıktıktan sonra kanaman ne zaman kesilir ise o zaman gidebilirsin ilişkiye benim 50 gün sürdü doğumdan sonraki kanamam

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım zaten dinimizca 40 gün geçmeden yapılması haram ve çok günahtır. Dikişlerin o zamana kadar geçmiş olur 41 gün olunca yaparsın. Zaten bunu net bir şekilde verilen bir kağıt oluyor orda yazıyor 40 gün hem doktorlar uygun görmüyor hemde dinimiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum 40in çıktıktan sonra kanaman ne zaman kesilir ise o zaman gidebilirsin ilişkiye benim 50 gün sürdü doğumdan sonraki kanamam
Yaa birde kanama süresi vardı evet bazılarının uzun sürüyor 40 kin ciksin hem temizlenmiş olursun hemde doktoruna kontrole gidersin baktın kanaman yok. İlişkiye o zaman girersin ben korkmuştum ya 40 çıktı bisiyim kalmadı ama çok korktum niyeyse

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım zaten dinimizca 40 gün geçmeden yapılması haram ve çok günahtır. Dikişlerin o zamana kadar geçmiş olur 41 gün olunca yaparsın. Zaten bunu net bir şekilde verilen bir kağıt oluyor orda yazıyor 40 gün hem doktorlar uygun görmüyor hemde dinimiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa birde kanama süresi vardı evet bazılarının uzun sürüyor 40 kin ciksin hem temizlenmiş olursun hemde doktoruna kontrole gidersin baktın kanaman yok. İlişkiye o zaman girersin ben korkmuştum ya 40 çıktı bisiyim kalmadı ama çok korktum niyeyse
Aynen kuzum benim kanamam 50 gün sürmüştü

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum benim kanamam 50 gün sürmüştü
Seninde çok sürmüş benim kesildi ikisinde de dikislerimde iyi oldu ama korkudan yapamadım. Değişik oluyor aradan uzun zaman geçiyor ya ilk defa olacak gibi birde bende şey oldu bebek ya çocuklar utandım bir utandım çocuklardan Allah'ım yan odadydilar değişik bir piskoloji 🙄🙈😇

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Seninde çok sürmüş benim kesildi ikisinde de dikislerimde iyi oldu ama korkudan yapamadım. Değişik oluyor aradan uzun zaman geçiyor ya ilk defa olacak gibi birde bende şey oldu bebek ya çocuklar utandım bir utandım çocuklardan Allah'ım yan odadydilar değişik bir piskoloji 🙄🙈😇
🤭 O kadar ara olunca öyle oluyor kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar