Normalmi sezeryanmi🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️ tarafından oluşturulan Normalmi sezeryanmi🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,654 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normalmi sezeryanmi🤔
Konbuyu başlatan 𝕶ü𝖇𝖗𝖆 𝕶𝖔ç𝖞𝖎ğ𝖎𝖙♥️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ra tu

...

Moderator
Mod
rank
Hanımlar sizce normal doğum mu sezeryanmi sizler neler düşünüyorsunuz 🤦🏻‍♀️
Canım en sağlıklısı tabikide normal doğum.Ben 3 çocuğumuda normal yaptı.Fakat çocuklarım kilolu doğdukları için çok dikişim oldu.4.çocuğumfa sezaryen istefim.oda kiloluydu.Buda haliyle sezaryen olacak.Normal ve sezaryen arasında pek bir fark yok.Sezaryen bana biraz daha kolay geldi.Ama dikiş olmayacaksa normal doğum derim.

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar sizce normal doğum mu sezeryanmi sizler neler düşünüyorsunuz 🤦🏻‍♀️
Canim ben iki normal doğum yaptım bunu sezeryan kafaya koymuştum bugün doktordaydim sezeryan istiyorum dedim ben yaparım ama neden sana yazık değilmi karnına bıçak vurduruyorsun iki vajinal doğumun var buda olur dedim çok korkuyorum zor oluyo dikiş çok oluyo korkma sana epidural yaparım ağrısız dikişsiz güzel bir doğum yaptırırm dedi valla ikna oldum canim şuan bir aksilik olmazssa ki doktorumda dedi daha zaman çok aksi birşey olursa ben sana sezeryan derim dedi bakalım zaman ne gösterecek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar