Nst yorumlanması

• Konbuyu başlatan Ayşezehra
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşezehra tarafından oluşturulan Nst yorumlanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 310 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nst yorumlanması
Konbuyu başlatan Ayşezehra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
A

Ayşezehra

Guest
Selam anne adayları bugün nstye girdim tok karna olmama rağmen bebeğin kalp atışları zayıf dedi ebeler. Serum takviyesi yapıldıktan sonra tekrar nst çekildi normale döndü çok şükür. 15 kasım hayırlısıyla sezeryan günü de verdi doktor. Fazla bir şey kalmadı insan tedirgin oluyor ne de olsa. Bu durumu yaşayanlar var mı?

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Selam anne adayları bugün nstye girdim tok karna olmama rağmen bebeğin kalp atışları zayıf dedi ebeler. Serum takviyesi yapıldıktan sonra tekrar nst çekildi normale döndü çok şükür. 15 kasım hayırlısıyla sezeryan günü de verdi doktor. Fazla bir şey kalmadı insan tedirgin oluyor ne de olsa. Bu durumu yaşayanlar var mı?
Cnm korkma saglıkla alırsın inşallah bebişini kucagına hayırlı haberlerini beklıyoruz cnm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Son haftalarda olabiliyor canım ben ikinci oğlumda 2 3 gün yattım hastanede kalp atışları düzensiz diye bunda da 1 gece yattım. Düzelmese göndermezler yani endişe etme. Daha sık nst takibi ister ama dr

A

Ayşezehra

Guest
Son haftalarda olabiliyor canım ben ikinci oğlumda 2 3 gün yattım hastanede kalp atışları düzensiz diye bunda da 1 gece yattım. Düzelmese göndermezler yani endişe etme. Daha sık nst takibi ister ama dr
Yok sezeryan gününe kadar dinlen kendine iyi bak dedi bazen hareketlerinde de azalma var. İnşallah iyi olacak çok teşekkür ederim bilgileriniz için🤗

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok sezeryan gününe kadar dinlen kendine iyi bak dedi bazen hareketlerinde de azalma var. İnşallah iyi olacak çok teşekkür ederim bilgileriniz için🤗
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini canım 🙏 anladım dikkat et kendine bol su iç hareketleri günde 10 kereden az olursa mutlaka dra git

Tüm sayfalar yüklendi.