NUB TEORİSİNDEN ANLAYANLAR BAKABİLİR Mİ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde mutlum1212 tarafından oluşturulan NUB TEORİSİNDEN ANLAYANLAR BAKABİLİR Mİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 881 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı NUB TEORİSİNDEN ANLAYANLAR BAKABİLİR Mİ
Konbuyu başlatan mutlum1212
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mutlum1212

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nub teorisi nedir 🤷 neye bakıp neyi anliyolar anlamadim
Nub Teorisine göre, omurga ve nub arasındaki açı bebeğinizin cinsiyetini gösteriyor. Eğer omurga ve nub arasındaki açı 30 dereceden büyükse, bebeğinizin cinsiyetinin erkek olduğunu, eğer omurga ve nub arasındaki açı 30 dereceden küçükse, bebeğinizin cinsiyetinin kız olduğunu göstermektedir.
Ne kadar doğru bilemem kuzum

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Nub Teorisine göre, omurga ve nub arasındaki açı bebeğinizin cinsiyetini gösteriyor. Eğer omurga ve nub arasındaki açı 30 dereceden büyükse, bebeğinizin cinsiyetinin erkek olduğunu, eğer omurga ve nub arasındaki açı 30 dereceden küçükse, bebeğinizin cinsiyetinin kız olduğunu göstermektedir.
İlk defa duyuyorum bende :)

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Enteresan mis daha önce duymadim bende burda bi kez daha bu konu açıldı ama anlamamistim bilmedigimden bisey yazmadim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
E ozaman biz resimden nasıl ölçüp anlıcazki 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Enteresan mis daha önce duymadim bende burda bi kez daha bu konu açıldı ama anlamamistim bilmedigimden bisey yazmadim
Aynı aekilde bende kuzum ama her nün teorisi yazana bakıyorum aradaki fark için ama anlamıyorum😂😂

mutlum1212

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• 20220321_122045.jpg
    20220321_122045.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 131
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar