Oğlak burcumu Kova Burcumu??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güll1907 tarafından oluşturulan Oğlak burcumu Kova Burcumu?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,518 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğlak burcumu Kova Burcumu??
Konbuyu başlatan Güll1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlat aşığı

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum Mart 20 dogumluydu 21 olsa koctu ben seçtim ama inan hem koç hem balık gibi ikiside var şimdi kızım 3 ocakta o net oğlak olacak inşallah sıkıntılı stresli sınırlı birsey olmaz akıllı olur 😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr Dogum Ocak 20 dedik Oglak Burcu Olacak 21 Olursa Kova sizce hangi burç 😁 Aklıma Takıldı Bazıları Oglak Bazıları Kova Diyor
Valla kova mı oğlak mı onu bilemem ama oğlum kova burcu asla birşeyi dikte edemiyorsun kısıtlanmayı sevmiyor pratik zekalı bir çocuk bazen yaptığı hareketlere ağzımız açık bakıyoruz tanıdığı. Bi kaç arkadaşın da kova burcu yeğenleri çocukları var hareketlerini kıyaslıyoruz onlar da aynı kova burçları için zeki akılcı burç diyorlar zeki mi bilmiyorum ama gerizrkalı olmadığına çok eminiz 😂😂

Kızlarr Dogum Ocak 20 dedik Oglak Burcu Olacak 21 Olursa Kova sizce hangi burç 😁 Aklıma Takıldı Bazıları Oglak Bazıları Kova Diyor
Bizimki de👶🏻 kovaya denk geliyor hayırlısı bakalım zeki insan severim ama özgür ruhlu yavrum anamızı ağlatır mi bilemiyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar