Oğlum 15 aylık hala yürümüyor normalmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Oğlum 15 aylık hala yürümüyor normalmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,087 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğlum 15 aylık hala yürümüyor normalmi
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İrmakk

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 15 aylık 09. 12.21 de 16 aylık olucak ama hala yürümüyor bir kaç adım atıyor sadece veya bana geliyor yakın oturduğum zaman yanıma bir kaç adım atıyor öyle sizce normalmi

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Canim bazı cocuklar geç yürüyor geç konuşuyor benimde 2ci oglum geç yurumustu gecdillenmisti sonuçta hicde yurumuyordegilmis hani birsorun olsa heralde hiç adimda atmazdı ama istersen sen ginede Bi Dr gozter

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 15 aylık 09. 12.21 de 16 aylık olucak ama hala yürümüyor bir kaç adım atıyor sadece veya bana geliyor yakın oturduğum zaman yanıma bir kaç adım atıyor öyle sizce normalmi
Normal canım benim İlk kızım 17.ayin sonu 18 gibi falan yürüdü dişi bile 13 . Ayda çıkmaya başladı her çocuk bir olmuyor ikinci kızım 8aylik iken diş çıkarmaya başladı yürümesi de 10aylik di senin anlayacağın hepsi bir olmuyor

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım benim İlk kızım 17.ayin sonu 18 gibi falan yürüdü dişi bile 13 . Ayda çıkmaya başladı her çocuk bir olmuyor ikinci kızım 8aylik iken diş çıkarmaya başladı yürümesi de 10aylik di senin anlayacağın hepsi bir olmuyor
Hmm tm canim sagolasin😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim bazı cocuklar geç yürüyor geç konuşuyor benimde 2ci oglum geç yurumustu gecdillenmisti sonuçta hicde yurumuyordegilmis hani birsorun olsa heralde hiç adimda atmazdı ama istersen sen ginede Bi Dr gozter
Geçen doktordaydik sordu yürüyormu dedi yok dedim bir kaç adım sadece dedim bisey demedi tm dedi tek ☺️

...

Moderator
Mod
rank
Canım bazı çocuk geç yürür. çevremde 15 aylık yürüyen var.Biraz daha bekle yürümezse doktora götür meni tavsiye ederim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar