Oğluşum sünnet oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Oğluşum sünnet oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,288 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğluşum sünnet oldu
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş şeyma

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Mrblar tatlı anneler doğum yapalı on üç gün oldu oğlumun pipisinin ucu kapalı olduğu için çişini yapamıyordu doktor sünnet önerdi bizde bugün sünnet ettik 🤦😔 çok ağlıyor dualarınızı eksik etmeyin bir an önce iyileşir inşallah. Benim gibi daha önce bu durumu yaşayan varmı 🙁

Son düzenleme:

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Oy canım geçmiş olsun ilk gün biraz zor olur ama merak etme küçükken yaptırmak en iyisi ertesi gün pek birşeyi kalmıyor Dr krem vermiştir sanırım bol bol sür beze yapışırsa çok ağlıyorlar damat olduğunu da görürsünüz inşallah 🤲🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Oy canım geçmiş olsun ilk gün biraz zor olur ama merak etme küçükken yaptırmak en iyisi ertesi gün pek birşeyi kalmıyor Dr krem vermiştir sanırım bol bol sür beze yapışırsa çok ağlıyorlar damat olduğunu da görürsünüz inşallah 🤲🥰
Çok sağol canım benim inşallah 🙏. Evet doktor krem verdi tentürdiyot da verdi kullanıcaz inşallah çok yakmaz canını.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Mrblar tatlı anneler doğum yapalı on üç gün oldu oğlumun pipisinin ucu kapalı olduğu için çişini yapamıyordu doktor sünnet önerdi bizde bugün sünnet ettik 🤦😔 çok ağlıyor dualarınızı eksik etmeyin bir an önce iyileşir inşallah. Benim gibi daha önce bu durumu yaşayan varmı 🙁
Geçmiş olsun canım benim kıyamam ya çişini yaptıkça yanıyordur, bez sürttükçe canı acıyordur tabi normal huzursuzluğu bi an önce iyileşir inşallah 🙏🙏

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım nasıl oldu bebişin benimkide 3 aylık bende istiyorum drla görüştüm ama pipisi çok küçük yaparsak gömülür biraz daha bekle dedi göz damarları tıkalı operasyon gerekiyor en az 9 aylık olması lazım anestezi vereceklermiş ozaman ikisini bir yapabiliriz dedi Dr ama daha zor olur mu bilemiyorum

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun bizde 1 aylikkn sünnet ettik pipisinde kireçlenme vardı diye. Ağladı tabi 1 hafta sürdü

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlı olsun . Sünneti nerde yaptırdın . Ne kadara yaptırdın

Oy kuzum kıyamam yaa geçmiş olsun inşallah bi an önce iyileşir canım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Anestolpomad vermişti bize canım hem o bölgeyi uyuşturuyordu çiş yapınca falan yanma olmuyordu her altını aldığımda sürüyordum ertesi gün zaten daha iyiydi
Aynn canım bize de verdi sürünce rahatlıyor ağlamıyor. İnşallah bir an önce iyileşir 🙁🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım benim kıyamam ya çişini yaptıkça yanıyordur, bez sürttükçe canı acıyordur tabi normal huzursuzluğu bi an önce iyileşir inşallah 🙏🙏
Çok sağol canım benim . Sünnet ettiğimizden beri eskisi gibi ağlamıyor evet canı yanıyor ama eskisi gibi değil ondan önce çişini yaparken aşırı sancı oluyordu ve çokta zorlanıyordu yapamayınca da aşırı ağlıyordu. Çok şükür ilk gün hiç ağlama dı bu gece biraz ağlıyordu ama iyi şimdi . Üç gün oldu Dr beş güne iyileşir demişti. Dua et canım inşallah bir an önce iyileşir 🙏🤦

Geçmiş olsun canım nasıl oldu bebişin benimkide 3 aylık bende istiyorum drla görüştüm ama pipisi çok küçük yaparsak gömülür biraz daha bekle dedi göz damarları tıkalı operasyon gerekiyor en az 9 aylık olması lazım anestezi vereceklermiş ozaman ikisini bir yapabiliriz dedi Dr ama daha zor olur mu bilemiyorum
Teşekkür ederim canım. Sünnet yaptığımızdan beri daha huzurlu tabiki ağrısı var ama doktor ağrı kesici yazdı verince ağrısı diniyor. Küçük olduğu için daha anlamıyor o yüzden hiç ağlamıyor üç gün oldu sünnet edeli yavaş yavaş iyileşiyor. Durumu da çok iyi çok şükür. Dr küçük olduğu için daha erken iyileşir demişti. Sana da geçmiş olsun canım inşallah daha sağlıklı olur . Doktor iki yaşına kadar erken sünnet öneriyoruz demişti bizde beklemeden sünnet ettik. ☺️

Çok geçmiş olsun bizde 1 aylikkn sünnet ettik pipisinde kireçlenme vardı diye. Ağladı tabi 1 hafta sürdü
Teşekkür ederim canım. Aynn buda biraz ağlıyor ama o kadar fazla değil. Sizede geçmiş olsun

Hadi hayırlı olsun . Sünneti nerde yaptırdın . Ne kadara yaptırdın
Sağol canım. Van da özel bir klinikte yaptırdık. Ücreti yanılmıyorsam 600 TL civarıydı

Oy kuzum kıyamam yaa geçmiş olsun inşallah bi an önce iyileşir canım
Çok teşekkür ederim canım. Amin inşallah ya

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar