Oksapar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Smye tarafından oluşturulan Oksapar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 942 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Oksapar
Konbuyu başlatan Smye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ayşeilkim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar sabah kan sulandırıcı iğne akşam da corasprin kullanıyorum boğazımdan kan geliyor aranızda yaşayan var mı bu durumu
Canim ben 1.5 yildir hem oksapar hem ecoprin kullaniyorum ve 25 haftalık hamileyim hiç böyle birşey yaşamadım eğer ki boğazından herhangi bir tahrişten dolayı degilse kan gelmesi normal değil bence doktoruna danışmalısın

Smye

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben 1.5 yildir hem oksapar hem ecoprin kullaniyorum ve 25 haftalık hamileyim hiç böyle birşey yaşamadım eğer ki boğazından herhangi bir tahrişten dolayı degilse kan gelmesi normal değil bence doktoruna danışmalısın
Anlayamadım geçenlerde dişim ağrıyordu bir parça aldılar dişimden dişimden geliyor olabilir mi onu da bilemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım kusma falan oluyomu tahriş olabilir boğazın neden iki tane kan sulandırıcı kullanıyorsun merak ettim
Kan pıhtılaşması yoğun sanırım 3 kere düşük yaşadım 1.5 sene içinde

Geçmiş olsun canım kusma falan oluyomu tahriş olabilir boğazın neden iki tane kan sulandırıcı kullanıyorsun merak ettim
Canm neden hem iğne ve hap kullanıyorsn Bn sadece coraspin kullanıyorum
Bilmiyorum ki pıhtılaşma çok sanırım doktor verdi kullanıyorum 3 kere düşük yaşadım daha önce

Son düzenleme:
Anlayamadım geçenlerde dişim ağrıyordu bir parça aldılar dişimden dişimden geliyor olabilir mi onu da bilemedim

Bilmiyorum ki pıhtılaşma çok sanırım doktor verdi kullanıyorum 3 kere düşük yaşadım daha önce
Doktorun verdiyse kullan cNm ihmal etme

Mrv4343

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aynısı virüs oldum kan pıhtılaşması başladı sabahları uyanınca burnumda kan olyo bide ağzımdanda geliyor bazen genzimeze gittiği için olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar