Ölüyorum kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Zeynep emoş tarafından oluşturulan Ölüyorum kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 623 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Ölüyorum kızlar
Konbuyu başlatan Zeynep emoş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 5 gündür kusma mide bulantısı sol bel kemik ağrısı başımda bir ağırlık hiç bitmeyen bir ateş adım atacak güç yok ve dizlerim ağrıyor ve günde en az 4 kere kusuyorum çok susuyorum Allah aşkına yardım edin bebeğim 3
Kuzum dotkoera gittin mi peki ilaç filan vermediler mi

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5 gündür kusma mide bulantısı sol bel kemik ağrısı başımda bir ağırlık hiç bitmeyen bir ateş adım atacak güç yok ve dizlerim ağrıyor ve günde en az 4 kere kusuyorum çok susuyorum Allah aşkına yardım edin bebeğim 3
Rabbim acil şifalar versin İnşaAllah canım bir doktora görün ilac falan yazsın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cok geçmiş olsun canım belirtiler birbirinden okadar farklı ki birleştirip bir tahminde bile bulunamıyorum bence doktora görün sen

Tüm sayfalar yüklendi.