Sorum var Omuz yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belinay Annesi tarafından oluşturulan Omuz yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 258 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Omuz yanması
Konbuyu başlatan Belinay Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaç gündür grip oldum hastayım benim iki omuzumda da 3 gündür biseyler böyle yaniyor hissediyorum kaşınır gibi gidikkar gibi ama bir o kadar yakiyo sonra dün akşam anneme krem sür dedim masaj fasaj diye krem agrilara birebir tam surerken kremi ben sicradim ayyy yandim diye sizce neden böle oldum ben ya bilgisi olan var mı acaba canlarim sırtımı yaslanamiyom yakiyo

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar kaç gündür grip oldum hastayım benim iki omuzumda da 3 gündür biseyler böyle yaniyor hissediyorum kaşınır gibi gidikkar gibi ama bir o kadar yakiyo sonra dün akşam anneme krem sür dedim masaj fasaj diye krem agrilara birebir tam surerken kremi ben sicradim ayyy yandim diye sizce neden böle oldum ben ya bilgisi olan var mı acaba canlarim sırtımı yaslanamiyom yakiyo
Geçmiş olsun canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Emziriyorsan omuzlarını dik tutarak emzir. Kambur durusan belli bir süre sonra omuz kısmında ağrı yanma gibi durumlar olabilir bir doktorla görüşmen iyi olur erken önlemini alırsın. Geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.