Oruç tutmasam gunah olurmu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş🌹şeyma tarafından oluşturulan Oruç tutmasam gunah olurmu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,252 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oruç tutmasam gunah olurmu
Konbuyu başlatan Fatoş🌹şeyma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş
B

Bbb

Guest
Canlar bakın şuna bir açıklık getirelim. Dinimiz kolaylık dini rabbimiz demiş ki adetliyken, doktorların tutma dediği hastalığa sahipken, hamileyken, lohusa halinde oruç tutulması caiz değil. Çünkü bedene yapılan eziyet de günah. Hele ki içinde ki can seninle besleniyor. Kendine de bebeğine de bu zorluğu yapma. Daha sonrasında telafi edilir inşallah. Gönlünüzü vicdanınızı rahat tutun. Bebeğinizi de rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 😊😇

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sali günü dr randevum var hastane uzak hava da çok sıcak acaba o gün orus tutmasam günah olurmu🤕🤕tutarsam çok susarım zaten evdeyken zor dayaniyorum yardim edim vicdan azabi çekiyorum 😁😁
Ben hiç tutamadım sürekli kusma ve bulantı yüzünden çok kötü hissediyorum ramazan da oruç tutamadığım için🙁🙁bi gün sağlık için tutma bence yolda bişey olsa daha kötü

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ben hiç tutamadım sürekli kusma ve bulantı yüzünden çok kötü hissediyorum ramazan da oruç tutamadığım için🙁🙁bi gün sağlık için tutma bence yolda bişey olsa daha kötüsen8n

Ben hiç tutamadım sürekli kusma ve bulantı yüzünden çok kötü hissediyorum ramazan da oruç tutamadığım için🙁🙁bi gün sağlık için tutma bence yolda

Ben hiç tutamadım sürekli kusma ve bulantı yüzünden çok kötü hissediyorum ramazan da oruç tutamadığım için🙁🙁bi gün sağlık için tutma bence yolda bişey ols

Ben hiç tutamadım sürekli kusma ve bulantı yüzünden çok kötü hissediyorum ramazan da oruç tutamadığım için🙁🙁bi gün sağlık için tutma bence yolda bişey olsa daha kötü
Tskr ederim valla rahatladim😃

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Tskr ederim valla rahatladim😃
😂😂 Valla içim içimi yiyor hemde nasıl ama işte durumum o kadar kötü ki boşken bile istifar ediyorum tansiyonum düşüyor zaten kusarsam bozulacak bi boş olunca mide olan su da gidecek en iyisi tutmayım dedim eşiminde pek gönlü olmadı ben böyle istifar ederken bana bişey olur diye korktu fitreni verelim dedi tutamazsan diye öyle kaldı ama çok üzgünüm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar