Ovülasyon testi sonra adet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan genc tarafından oluşturulan Ovülasyon testi sonra adet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 583 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ovülasyon testi sonra adet
Konbuyu başlatan Canan genc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan genc

Canan genc

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar ben 6 Ekim'de regli oldum ve 29 Ekim de ovüladyon testim çift çizgi oldu 2 Kasım'da da testim silikleşti 6 Kasım'da adet olmam gerekiyordu geç yumurtlama olduğu için adet tarihini ileri mi atar? Bir de son iki gündür kremsi beyaz akıntım var bu neden olabilir

K

_kbbra

Guest
Merhaba bayanlar ben 6 Ekim'de regli oldum ve 29 Ekim de ovüladyon testim çift çizgi oldu 2 Kasım'da da testim silikleşti 6 Kasım'da adet olmam gerekiyordu geç yumurtlama olduğu için adet tarihini ileri mi atar? Bir de son iki gündür kremsi beyaz akıntım var bu neden olabilir
Merhaba Genelde yumurtlamadan 2 hafta sonra adet görülür

S

Selin

Guest
Kaç gün adet oluyosn

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bahsettiğin akıntı üç durumda oluyo biri mantar biri yumurtlama diğeri gebelik eğer kaşıntı. Koku yoksa mantar yoktur günün de geçmiş bence bi test yapmalısın emin olmak adına

Canan genc

Kayıtlı Üye
rank
Koku ve kaşıntı yok bazı yerler de geç yumurtlama olduğu zaman adet tarihini 15 gün ileriye atıyor diye gördüm pek emin olamadım burdan sorayım dedim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ayın 13 ünde gebelik testi yap canım yumurtlamayı değerlendirdiysen gebelik oluşmuş olabilir

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Koku ve kaşıntı yok bazı yerler de geç yumurtlama olduğu zaman adet tarihini 15 gün ileriye atıyor diye gördüm pek emin olamadım burdan sorayım dedim
O zaman mantar yok yumurtlamayı zaten değerlendirmişsin ovulasın testi ile benim günüm hiç şaşmazdı hep tarihinde olurdum İnşAllah vardır

Canan genc

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah ayın 30 unda da çift çizgi gördünüz mü
30 unda çift çizgi oldu 2 Kasım'da da silikleşti o günleri hep değerlendirdik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O zaman mantar yok yumurtlamayı zaten değerlendirmişsin ovulasın testi ile benim günüm hiç şaşmazdı hep tarihinde olurdum İnşAllah vardır
İnşallah teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar