OYUNCAK YÜRÜME ARKADAŞI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan OYUNCAK YÜRÜME ARKADAŞI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 796 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı OYUNCAK YÜRÜME ARKADAŞI
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 101 e bundan geliyor kullanan var mı işe yarıyor mu acaba yürümesinde ona göre alacağım da
Screenshot_2023-01-16-23-27-38-05_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 101 e bundan geliyor kullanan var mı işe yarıyor mu acaba yürümesinde ona göre alacağım da
Ekli dosyayı görüntüle 3225
Ben kullanmadım çokta kullanışlı olduğunu düşünmüyorum canım bebek daha dengede duramazken birde bu tür şeylere adapte olmaya çalışacak dikkati dağılacak düştüğünde kendini yaralama riski var birde. Allah ne zman izin verirse sırasıyla yürürde koşarda

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlanın yürüme arkadaşı babasıydı gerçi de arkadaşım oğlunda kullandı 4 5 aylıkken önüne koyardı ordaki tuşlarla falan oynuyordu sonra ufak ufak anne baba yardımıyla tutunup dikilmeyi öğrendi sonra nasıl itebileceğni falan öğreteyim derken 11 aylıktı yürüdü işlerine yaradı

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Canım bu ilk adım arkadaşını hep gözetim altında kullanması gerekiyor düşmeye çok meyilli. Yürüteç böyle değil tabi içine koy 5 10 dkk gönlü geçtin çıkar o arada sende işini hallet Mesela. Öneriyorlar yuruteci ama saatlerce çocuk bırakanlar için geçerli bence. İlk adım arkadaşı daha iyi ama dediğim gibi hep birisi olması lazım yaninda. Geçen instagramda bı bebek annesinin gözetimi altında bile ilk adım arkadaşıyla pat diye düştü yere içim gitti

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
bence bunlar cok guzel ama 6 aylik bebek icin kullanişli degil normal yuruteçler cok kullanişli ve guzel
8 aylık benim kızım canım ondan sordum yürüteçte de belli süreden sonra sıkılıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cevaplarınız için teşekkür ederim hepinize arkadaşlar tek tek 😊🙏🏻♥️

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Ben kızıma bundan değilde pilsanın yürüme arkadaşını almıştım 8 aylıktı kullanmaya başladığımız da zaten tekerlek yapısının frenleme gibi bir sistemi var öyle hızlı gitmiyor 9 aylıkken yürüdü kızım şimdi 11 aylık dışarda ayakkabısıyla gayet güzelde yürüyor. Ama tabi arkadaşların dediği gibi çocuğu bırakıp yanından ayrilamazsin gözetim altında kullanilmasi gerek

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
kiz ben aldim😂almaz olaydim hic sevmiyorya yalniz usdundeki dugmeleri ses cikariyor onla oynyyor kalkizib eli ile tuturyorum aglamaga basliyor bence 11 fln ayda baslar tutmaga bizim bebeker kucun hala isdersen al
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim oğlanın yürüme arkadaşı babasıydı gerçi de arkadaşım oğlunda kullandı 4 5 aylıkken önüne koyardı ordaki tuşlarla falan oynuyordu sonra ufak ufak anne baba yardımıyla tutunup dikilmeyi öğrendi sonra nasıl itebileceğni falan öğreteyim derken 11 aylıktı yürüdü işlerine yaradı
kiz 11 ne senin oglan 9 ayda yuruyordu masallah vido atmisdin bize hatirliyormusun?

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bnm ilk adım arabası var kuzum ama bundan değil müzikli çeşitli oyun oynama şeyleri var ilk zamanlar kızım müziği dikkatini çekti telefonu sonra toplarını ve diğer oyuncakları delikten atıp aşağıdan almayı öğrettm bir zaman sonra kendi yapıp kendini alkışlıyor du daha sonra benm destetimle yavaş yavaş tutup yuremesini destek oldum korkusunu yendin daha sonra baktım koridorda kendi gotunun üstüne üstüne duse düşe öğrendi şimdi çok güzel yürüyor kendi sürüyor oyuncaklarıyla güzel oynuyor benm işime çok yaradı yürüteci kaldırıp bununla ilk adimi sağladım ben canm bu resimde ilk gördüğü gün 😀

Ekli dosyalar

• IMG_20230117_111526.jpg
    IMG_20230117_111526.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 47
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar