Oyuncak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ocak Anneleri kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Oyuncak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 666 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ocak Anneleri
Konu Başlığı Oyuncak
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar bu beşiğin üstüne takılan oyuncaklar adı dönence oyuncağı diye geciyor eşim çocuğa almış zararlı deyil dime gözleri için yada gelişimi için
Bence beşiğe konulmamali bebek oranın uyku yeri olduğunu öğrenmeli uyurken de dikkatini dağıtır sesli ışıklı olması şahsi fikrim ben kızımda kullanmadım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bence beşiğe konulmamali bebek oranın uyku yeri olduğunu öğrenmeli uyurken de dikkatini dağıtır sesli ışıklı olması şahsi fikrim ben kızımda kullanmadım
Evt çevrem de herkes kullandı aldı bir tek biz almadk kullanmadık çünkü bebeğim öyle olsa hiç yatmazdi 😀 ama akrabamn kzii da onlara bakarak oynarken uyuyordu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar bu beşiğin üstüne takılan oyuncaklar adı dönence oyuncağı diye geciyor eşim çocuğa almış zararlı deyil dime gözleri için yada gelişimi için
Ben kendim yaptım luzum henüz vir zararını görmedim kayra da çok sever vurmak istersen hatta onun sayesinde filan beşikte sırf ona yetişmek için ayağa kalkmaya çalışıyordu tutunup.

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Genelde uyusun dikkati dağılsın oyun oynasın ilgisini çeksin diye alınıyor canım zararı var mı bilemem herkes kullandı bir ben almdim galiba
Bende almadim da eşimin abisi aldi
Genelde uyusun dikkati dağılsın oyun oynasın ilgisini çeksin diye alınıyor canım zararı var mı bilemem herkes kullandı bir ben almdim galiba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ben kulaniyyorum bir zarari oldugnu duymadim hic
Sağol canim insaALLAH da olmaz

Ben kendim yaptım luzum henüz vir zararını görmedim kayra da çok sever vurmak istersen hatta onun sayesinde filan beşikte sırf ona yetişmek için ayağa kalkmaya çalışıyordu tutunup.
Pek marifetliyiz. 😁😘

Ben kullanıyorum kuzum bir zararı olmadı şükür
Bnde kullaniyim ozaman canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar